Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok tudnátok segíteni?

Lányok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Meg jött az első piros betűs napom. Szóval a lényeg hogy iskolában ti hol szoktátok tartani a betétet, és ha ki akarjátok cserélni hogy csináljatok hogy a fiúk ne vegyék észre?

2018. jan. 22. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beteszed a gatyád zsebébe. A wcbe csak nem mennek utánad, hogy észrevegyék a cserét. Nekem ennél sokkal nagyobb bajom volt, hogy a mi sulinkban nem volt szemetes a klotyóban így a használtat nem tudtam hova tenni. A fiúkkal meg ne foglalkozz még 30-40 évig fogsz menstruálni ha beszólnak mond meg, hogy ezt minden nő csinálja természetes folyamat. Ha nem csinálná nem születhetnének gyerekek. Ráadásul épp elég kellemetlen ne szivassanak még ők is. Inkább örüljenek, hogy nekik nincs. És nagyon ostoba aki ezen szórakozik. Állj ki magadért ha hülyék a fiúk. Ez ugyan olyan természetes dolog mint az evés vagy az ivás. Nem kell szégyellni. Egyébként minden csoda 3 napig tart.
2018. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gatyazseb és őszintén, ki nem szrja le, hogy észreveszik-e? :D
2018. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nadrágom zsebébe dugtam be, a tampont is odarakom most. Ne foglalkozz a beszólogatásokkal, örüljenek a fejüknek, hogy van miről csámcsogni, és nekik nem kell szenvedni vele. Teljesen természetes.
2018. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk annyira hülyék gyerekkorban. Először a hajunkat húzzák csak mert a mienk hosszú, meg a szoknyánkat rángatják mert az nekik nincs. Aztán ha nő a mellünk azon csúfolódnak, pedig később hogy örülnek neki a majmok. Most menstriáció van, most ezen kell szórakozni. Érdekes, hogy lányokat sosem láttam szon csúfolódni mikor a fiúk mutálnak vagy nőni kezd a szakáluk. Hiába mi vagyunk az inzelligensebb nem. Nem foglalkozz velük. Ha meglátják hát meglátják és mi van akkor? Munkahelyen én egy kis neszeszerben tartom és simán kiviszem azt magammal a klotyóra. Vagy berakom a zsebembe....ennyi.
2018. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^
2018. jan. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!