Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészekben látszanak...

A petefészekben látszanak ultrahanggal azok a tűszők, amelyek sorban állnak a megérésre?

Figyelt kérdés

Vagy az egeszséges petefészek tiszta és üres kell legyen?

Az ábrákon amiket néztem úgy mutatja, hogy az egészségesben látszanak a tűszők, de nem tudom, hogy csak amiatt van-e feltüntetve az ábrán, hogy jól szemléltessék a folyamatot...



2018. jan. 22. 10:27
 1/3 A kérdező kommentje:

Igazából amikor az orvosom vizsgált hüvelyi ultrahanggal, akkor láttam, hogy a bal petefeszkemben vannak fekete üregek, vagyis olyan fekete alakzatok. Meg is ijedtem, rákérdeztem, hogy ez egészséges? a válasz igen volt. Nem sok apró alakzat volt, hanem mondhatom, hogy növekvő sorrendben voltak, és nem is sok.

Nagyon jó orvosom van, de nem győzött meg arról, hogy amit láttam egésszéges volt... Aggódok is. Jövő hónapban megyek újra vizsgálatra, és várom már, hogy beszélhessek vele erről.

Tapasztalt orvos, nincs oka arra sem, hogy elhalgassa, hogy probléma van, de amikor kezdtem nézni az ultrahangos felvételeket, akkor elbizonytalanodtam.

Mostanra annyira összezavarodtam. Remélem feleslegesen eszem magam.

2018. jan. 22. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:
feleslegesen eszed magad. Egy egészséges petefészekben uh-n egyszerre többféle méretű (pl primer, domináns) tüsző látható, emellett még gyakran a sárgatest vagy annak maradványa is.
2018. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. jan. 22. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!