Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Remélem ez nem terhesség....

Vickyy888 kérdése:

Remélem ez nem terhesség. Szerintetek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A menzim nincs beállva (igen, számolom a ciklusokat) és Karácsonykor kellett volna megjönnie, (az aplikáció szerint) és csak újév után kb volt ilyen nagyon sötét barna folyásom 3 napig, aztán elsö januári héten szerdán volt 6 napos barnázásom. Most meg pár napig volt vérzés (kevés...de nem pecsételés) és utánna azonnal barnázás és rózsaszínes folyás ami máig tart...ez azért is lehet mert peteérésem van, vagy esetleg nincs beállva a menzesem vagy valami? Nem akarok terhes lenni...remélem az kizárt..tesztelni nem szeretnék még mert várom hátha megjön (ban még 2 hete hogy megjöjjön) és nem voltam dokinál és nem is leszek 18 éves koromig.

2018. jan. 24. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztetek és mikor volt aktus?
2018. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
18 éves korodig nem mész nőgyógyászhoz? Te vagy még egy hülye 😂 a semmitől nem leszel terhes. Nem derül ki van e barátod de gondolom ha a terhesség szóba jött akkor van. Aztán hogyan védekeztek? Pecsételő vérzés nem fogamzásgátló szedésénél van? Javítsatok ki ha tévedek. De ha igen akkor azt szedsz? Ha nem mész orvoshoz 18 éves korodig akkor ki írta ki? 😃
2018. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem volt aktus...vagyis volt egyszer szeptember 1.én

De a legolyanabb szituáció zuhanyban volt a fürdöbe hogy kielégítettem orálisan...és volt rajtam bikini alsó meg tampon (pont az nap kezdödött a 6napos barnázás) amúgy nincsenek olyanok hogy a melleim feszülnének, csak az arcom pattog ki már egy ideje ami a menzesz elött szok lenni...de már pár hete pattog ki és nem igen áll meg

2018. jan. 24. 21:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit...
2018. jan. 24. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten... Szeptember 1-jén volt aktus? Majdnem 5 hónapja? Az már azért látszódna. De inkább használjatok gumit Viki, mert komoly bajok vannak a fejedben.
2018. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

sok eszed van. :D mitol lennel terhes, ha szeptemberben szexeltel es utana meg 1x a zuhany alatt ORALISAN , bugyiban, tamponnal kielegitetted a sracot??? :D

te jo eg.

2018. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hónapok óta erről kérdezgetsz. Terhesség egy 5 hónappal ezelőtti aktustól, aminél védekeztetek és a barátod állítólag nem is ment el a gumiban sem? Meg zuhanyban oráltól, bikini alsón és tamponon keresztül? Kérlek...


Nem normális, hogy ennyire rettegsz a terhesség gondolatától. Normális védekezés mellett nagyon minimális az esélye. Ha ezt nem tudod magadban feldolgozni, talán nem kéne ilyen minimális biológiai tudással még szexelni.


A tüneteid nem terhességi eredetűek, viszont más nőgyógyászati jellegű problémád simán lehet. El kéne menned egy nőgyógyászhoz. Ennyi idősen nem kell szülő sem hozzá, elmész, bejelentkezel, és kapsz időpontot, amikor mehetsz a dokihoz. Nem jó dolog ezzel várni, időt húzni...


Terhességi tesztet is vehetsz, ha akarsz, drogériában, patikában szó nélkül, párszáz forint.

2018. jan. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 momoka 2002 ***** válasza:
Terhesseg kizarva,de szerintem komoly hormonalis problemad lehetbesetleg fertozes. Minel elobb menj orvoshoz,nem arthat. A menzesz normalis hogy az elso 1,2,3, evben rendszertelen de utanna barmilyen elteres rendellenes. En megnezetnem magam mielott komoly lenne.
2018. jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de buta vagy. Te inkább messziról kerüld a szexet és tanulj inkább biológiát!!!!
2018. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát a menzeszem 5.éve van meg..:/
2018. jan. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!