Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Intim dolog! Ez meg...

Lányok! Intim dolog! Ez meg mégis mi?

Figyelt kérdés

(Nagyon őszinte leszek, így NORMÁLIS szavakat fogok használni)


Egy ideje már észrevettem, de mostmár komolyabban is érdekel, hogy mégis mi lehet ez.


Reggel amikor felkeltem és elmentem a WC-re, a fehérneműmet letolva volt rajta valami fehér nyálkás nem tudom mi. Lehet hogy valamilyen váladék, nem tudom... Lehet hogy természetes, lehet hogy nem ezért is kérek tőletek (lányoktól) tanácsot illetve segítséget. Még nem menstruálok (ha ez közrejátszana).


14/L



2018. jan. 28. 00:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Fehérfolyás, teljesen természetes. Ha már lesz menzeszed, a ciklus egyes napjaiban több lehet vagy kevesebb, esetleg megváltozhat az állaga. Amennyiben viszket, rossz szaga van, túrós állaga, vagy erősen sárgás-zöldes színe, irány a nőgyógyász, mert fertőzés jele. Ha zavar, hogy nedves lesz a bugyid, használj tisztasági betétet. 15/L
2018. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oh köszi, megnyugodtam! :)

Isteni igazából vagy átlátszó vagy pedig fehér, de egy valami most felmerült bennem... Amikor vettünk (régebben) új bugyikat, ugyebár tiszták, újak, stb. Na mármost. Olyan 2-3 hétre rá a bugyi azon részén, ahol a nemiszervvel találkozik, elkezdett sárgásodni. Jelzem, nem pisiltem be. (És természetesen nem akarok semmi ilyennek utánna nézni a neten, mert abból csak baj lehet, így inkább itt teszem fel az ilyen kérdéseimet :) )

2018. jan. 28. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csupán annyiról van szó, hogy ha megszárad/áll egy kicsit a bugyidban/ne adj’ isten ott marad egy csepp pisi akkor kicsit elszíneződik. Nem mellesleg izzadsz is ugye a nap folyamán.

Emellett a fehérfolyás a hófehér vadiúj bugyin lehet, hogy sárgásnak hat.

Ha nem büdös/viszket/csíp/túrós/színes akkor általában semmi gond.

2018. jan. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így tisztul a hüvely. Ha zavar, hogy olyan lesz a bugyid, akkor rakj be egy tisztasági betétet. Lehet kapni nagyon vékonyat is. :)

Viszont ha megváltozik a színe, illata vagy viszket stb. akkor azt jelzi, hogy valami nincs rendben. De amíg fehér vagy átlátszó, addig teljesen természetes. :)

2018. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez termesztés.

19 vagyok és nálam is ez a helyzet, nappal is, nem csak reggel fordul elő.

A bugyijaid érdekében, meg persze higeniai okokból szokj rá az intim betetre.

Menzesztol függetlenül.

2018. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetes, Jézusom.


A telefonom 😭😭😭

2018. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha nem ég/viszket és nincs túrós állaga, erős szaga. Hamarosan meg fog jönni. :)
2018. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!