Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vizsgál az orvos, egy...

Mit vizsgál az orvos, egy nőgyószátati rendelésen?

Figyelt kérdés
Kifejteném bővebben, voltam nőgyógyásznál kb 3 hónapja és utána döntöttük el a párommal, hogy kisbabát szeretnénk. Erős menstruációs görcseim voltak és darabos vérzésem. Azt mondta az orvos, hogy minden rendben. Na de azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ilyenkor, nézi a cisztát is, meg miómát meg ezeket: Egy ilyen mondhatni rutin vizsgálatnál ezeket is megnézi? Babatervezés szempontjábol kérdezem, természetesen el fogok még menni feb. 20.ra van idöpontom, de adddig is gonsolhatok arra hogy minden rendben?

2018. jan. 28. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha meg ultrahangozott akkor azon biztos látta volna ha van cisztád vagy más elváltozás.

Babatervezésnél szoktak még kérni laborvizsgálatot, ahol a hormonjaidat nézik hogy minden rendben van e.

Szerintem ha alaposan megvizsgált és azt mondja minden ok, akkor hihetsz neki :)

2018. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készült ultrahang? Nekem ha alhasi panaszaim nem voltak, nem csinált UH-t, de a betapintásnál szerintem ha olyan mértékű lenne az elváltozás, érezné. De lehet tőlük kérdezni, ha ilyen merül fel benned, szemtől szembe felteheted a dokinak, biztos fog rá válaszolni, sok aggódó nővel/kismamával volt dolga, akik konkrétan néha már utasítják, hogy mit csináljon. Ezzel csak arra akartam utalni, hogy nem fog kialadni azon, hogy kérdezel. Egyébként babatervezésnél ha jól tudom hormonvizsgálatra is elküldenek, ahol szintén sok más betegséget kiszűrnek.
2018. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ultrahangot nem csinált arra csak májusra kaptam idöpontot, tehát akkkor nem 100°% hogy minden rendben. Csak hüvelyi vizsgálat volt és most is csak arra megyek. :(
2018. jan. 29. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!