Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom? Ez minek a jele?

Alhasi fájdalom? Ez minek a jele?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja folyamatosan fáj a méhem és környéke. Nem fogok menstruálni, még nem is ovulálok, az kizárva, soha nem is szokott fájni. Ez mitől lehet? Nagyon rosszul érzem magam, a hátam is fáj, járni is nehezen tudok. Valami tipp? Mindenképp menjek orvoshoz? Szűz vagyok, 18/L
2018. jan. 29. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj el vele orvoshoz, ha már annyira fáj, hogy alig tudsz menni. Ez nem is kérdéses. Nehogy valami komolyabb betegség legyen.


Milyen a folyásod? Megváltozott a színe és/vagy a szaga? Van pecsételő vérzésed? Esetleg lázad vagy gyakori vizelési ingered?

2018. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Laz, folyas, verzes semmi. A folyasom normal mennyisegu es allagu.
2018. jan. 29. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az jó jel. Viszont ha tényleg nagy a fájdalom, akkor a helyedben elmennék orvoshoz.
2018. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor felhivom es kerek idopontot. Csak nem is ertem ezt a merhetetlen fajdalmat, mert “minden” rendbe.
2018. jan. 29. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem, ezért kerdeztem, hogy van-e más tüneted. De a fájdalom azt jelzi, hogy valami nincs rendben, főleg ha ilyen erős.

Jobbulást!

2018. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyulladás lehet. Menj el nőgyógyászhoz.
2018. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!