Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjen orvoshoz a fiu (is),...

Menjen orvoshoz a fiu (is), es a lany is?

Figyelt kérdés

Baratom kb 1 hete panaszkodott h a nemiszerven-a makkon- apro pici piros pottyok voltak, kremmel kezelte, de nem hasznalt tulzottan, legutobbi egyuttletkor pedig huzodott es fajt neki (mar nem latszanak rajta a piros pottyok).


Aztmondja nem akarja tovabbadni,(de alapbol is mindig ovszert hasznalunk) amig biztosan el nem mulik, de leginkabb elmennek orvoshoz- mondjuk en nogyogyaszhoz, de a fiu?? nemibeteg gondozoba? - nem-e veletlenul tolem kapott el valamit, megha nekem semmi problemam sincs (legalabbis tuneteket nem erzekeltem - most eppen van egy pici felfazasom, amire amugy sajnos hajlamos vagyok par eve), viszont neki is jot tenne ha elmenne,

a masik gondolatom hogy esetleg az ovszerrel van problema? Lehet ez amolyan allergia? (nekem neha csip-ha nem vagyok kelloen nedves)


2018. jan. 30. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, menjetek mindketten orvoshoz.

Ő urológushoz. Te nőgyógyászhoz.

Ha normális az orvos, akkor nemcsak ránézésre kezel, hanem vesz kenetet és az alapján ad majd gyógyszert, arra, ami kijött a tenyésztésből.

Addig ne szexeljetek.

2018. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjetek orvoshoz. Mindketten. Ki kell vizsgálni, hogy mi ez.

Nem is értem miért szeretkeztek, ha nincs rendben valamelyikőtök.

Ha nem vagy kellően nedves akkor használjatok vízbázisú síkosítót, mert így kiszakadhat az óvszer.

Jobbulást!

2018. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!