Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy vegyem rá anyámat, hogy...

Hogy vegyem rá anyámat, hogy menjen el orvoshoz? Szédül, zsibbad a szája, vérzik az orra, gyakran fáj a szíve és ma volt, hogy majdnem elájult.

Figyelt kérdés

51 éves. Sehogy se tudom rávenni, már mindent megpróbáltam. Az egész család stresszes életet él, ő különösen.


Alig alszik, egyfolytában dolgozik. Már évek óta szokott fájni a szíve és vérezni az orra. Nemrég halt meg nagymamám (az ő anyukája), így most egyébként se túl vidám a család. Ma azzal fogadott reggel, hogy szarul van, mérjük meg a vérnyomását, de az jó volt. A nap folyamán szédült, zsibbadt a szája és vérzett az orra. Most különösen szarul van, egyfolytában szédül. Idióta kifogásokat talál ki, amiket ő se hisz el (gyomorrontás), de nem volt ilyen, ezek a tünetek már évek óta megfigyelhetők rajta egyenként.


Egyszer belevágtam egy kockázatos tervbe: A munkahelyén, amikor ott volt néhány munkatársa, akik szeretik, egyszerűen elmondtam előttük, hogy egyfolytában fáj a szíve. Jó ötlet vot, mert utána ellenőrizték a vérnyomását, de orvoshoz az ő hatásukra se ment el, arról nem is beszélve, hogy pont KÓRHÁZBAN DOLGOZIK portásként.


Nem tudom, mit csináljak, én már nem tudok mit tenni. Anyám ma nagyon szarul van, a tünetei egyenként már évek óta megvannak. Elegem van ebből a hülyeségből, idióta viselkedés, nekem is 99 problémám van, és még azzal kell szarakodnom, hogy ilyen állapotban képtelen segítséghez folyamodni.


3 éves kisgyerek nem fél ennyire az orvosi beavatkozásoktól.



2017. dec. 14. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma nagyon frontos idő volt, van. Nézd meg az orvosmeteorológiát. És hasonló volt egész héten..
2017. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, valamit tenned kell.

Olyannal kell próbálkoznod amivel eddig nem, az anyukád érdekében.

Esetleg kérj segítséget egy orvostól, vagy játszd el, hogy beteg vagy és vigyen orvoshoz, ott az orvosnak tálalj ki anyukádról.

2017. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!