Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszárazságra valami...

Hüvelyszárazságra valami megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs fertőzésem, illetve semmilyen nőgyógyászati problémám (több nőgyógyásznál és vizsgálaton is voltam már!) egyszerűen ilyen vagyok.

Kaptam már krémet, de ideig óráig használtak csak.

A szex is nehézkes, illetve csak a behatolás utána már nedvesedek rendesen..

Viszont ha semmi 'inger' nem ér.. már a tampon felhelyezése is borzalmas, illetve hiába rakom fel rendesen akkor is érzem és kellemetlen...


Mit tegyek?...


2018. jan. 30. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy probléma, sok nőnek van hüvelyszárazsága. Alapvetően is sokkal könnyebb az aktus síkosítóval, nem állja meg a helyét az az állítás, hogy hüvelyszárazsága csak az idősebbeknek lehet. Sok minden előidézheti egyébként, többek között az étrend, vízbevitel, és fogamzásgátló szedése is.
2018. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót? Nekem attól lett ilyen, váltottam, ez a része jobb lett, de más nem, szóval hamarosan megint mehetek vizsgálatokra, hogy melyik lenne jó nekem.


Ha nem a gyógyszertől van, akkor lehet, hogy ilyen vagy. A tampont semmiképp se erőltesd, csak akkor, ha erősen vérzel, mert úgy nagyon fáj, ha nem csúszik. Akkor sajnos marad a betét, de legalább nem sérted meg magad.

2018. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szedek fogamzásgátlót, de előtte is ugyan ez volt.

Viszont, ha elhagynám a fog.gátlót, akkor ájuldoznék összevissza, amikor megjön...

2018. jan. 31. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!