Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora összegű hálapénzt...

Mekkora összegű hálapénzt szokás adni manapság egy 1 órás nőgyógyászati beavatkozáskor az orvosnak illetve altató orvosnak?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Hálapénzt tovabbra sem szokas adni, hanem ha valami extrat nyujt az orvos, halabol adni pl: tobbszor benez hozzad, rakerdez hogy vagy, megjegyzi a dolgaid (hidd el nem mindenkinek egyertelmu). Nem vagyok halapenz ellenes nem azert mondom, mert az ember mar-mar szuksegesnek es termeszetesnek veszi hogy ad, mert tudja keveset keresnek a dokik stb. Mondjuk en a bolcsessegfogamat muto szajsebesznek is adtam, mert sima fogorvos nem vallalta be, o meg 20 perc alatt kiszedte, fajdalommentesen. Anyukamnak amikor a cisztajat mutottek kapott az orvos 40et, az altato 20at. Nem tudom mennyire realis osszegek, mi ennyit adtunk masfel eve
2018. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én műtétem valamivel rövidebb volt, 30-at adtam a dokinak, az altatóorvosnak nem adtam. Vele már nem is találkoztam utána. A doki viszont gyakorlott mozdulattal, teljes természetességgel tette el a borítékot.

Sajnos nem igaz, hogy nem szokás adni. Bár úgy lenne. De szokás...

2018. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!