Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesire ha megvan akkor az...

Tesire ha megvan akkor az igazolást h kell írni pontosan? Nektek h írták a szülők? L

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 11:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem el is ájulnék ha nem ülök le amikor nagyon erősen vérzek és szédülok
2018. febr. 4. 14:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Aha, nem betegség. De azért amikor 3 fájdalomcsillapító után is fekszem az ágyban, mert ráz a hideg, csillagokat látok, hányingerem van, délután négyig nem eszem egy falatot se mert visszajönne, úgy görcsölök hogy elsírom magam és hangosan üvöltök és négykézkáb megyek ki a vécére mert fizikailag képtelen vagyok megtartani a saját testsúlyomat állva, akkor hadd ne álljak már neki gerendagyakorlatot végezni.

Amúgy:

Az igazolásba egészségügyi okokat írt anya, a tanárnak meg annyit mondtam hogy nagyon görcsölök. Női tanár volt úgyhogy sose kérdőjelezte meg, ha nem volt nagyon visszaélés szaga (3 hete minden tesiórán menstruáló lányok és hasonló jók). A 25-40 naponta egy órára felmentettek miatt sose szólt be. Természetesen nem minden hónapban mentettem fel magam, csak ha az első napom tesis napra esett, amikor tényleg létezni alig bírtam.

2018. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem is nő a tanár .. Jó lenne ha férfi lenne mint tavaly ,akkor írni sem kellett semmit csak annyit mondtam h "fáj a hasam" ,tanár meg jó leülhetsz,nem tesizel.
2018. febr. 4. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!