Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen menstruáció normális?

Ilyen menstruáció normális?

Figyelt kérdés
Van amikor iszonyatosan görcsöl a hasam minden bajom van másik hónapban meg szinte semmim nem fáj.Hét éve megvan ez lesz a 8-dik évem 7 évet úgy éltem le,hogy iszonyatosan fájt mindenem mostanában néha fáj ugyan úgy ahogy régen de van amikor szinte nem fáj semmim mostanság.Ez normális?Persze örülök meg jó,hogy nem fáj de nem értem miért van az,hogy néha nagyon fáj néha meg nem.
2018. febr. 7. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy cisztád van? Az szokott fájdalmas lenni (bár nem törvényszerű, nekem volt és nem fájt), szerintem érdemes megnézetni egy nőgyógyásszal, veszteni nem veszthetsz semmit.
2018. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Néha hónapokig mindig fáj, aztán nem, aztán csak az első nap. Nem tudom mitől függ.
2018. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!