Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden arra utal, hogy hüvelyg...

Minden arra utal, hogy hüvelygombám van. Mitől van és hova menjek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pontosan nem tudom mióta, de már egy ideje viszket oda lent és elég sok folyásom is van. Ma este nagyon megijedtem, megnéztem magam oda lent és arra lettem figyelmes, hogy az egész hüvelyemben túrós, fehér folyás van. Nagyon sok. Mitől lehet ez?? Nemi úton biztos nem kaphattam el. Valaki segítsen. A cisztám miatt az utóbbi időben sokszor kellett járnom nődokihoz. Vettek le kb. 1 hónapja is kenetet tőlem, de azon az eredményen semmit nem mutatott ki, hogy lenne valami baj. Azt mondták negatív, nincs semmi probléma, egészséges vagyok. De most szinte tuti, hogy gombám van. Ami nagyon kellemetlen, fogalmam sincs miért. :( Hova menjek vele? Barátnőm azt mondta, hogy menjek bőrgyógyászhoz-nemibeteg ellátóhoz. Fontos lenne és nagyon megköszönném a válaszokat! Privátba is írjatok nyugodtan. Köszönöm!!

2018. febr. 7. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A nők 99%-ának van élete során,legalább 1-szer hüvelygombája.Nem kell túlparázni a dolgot.:)

Nőgyógyászhoz kell menni vele.Ír rá kúpot,kenőcsöt,meg hüvely ph visszaállítót(ez nagyon fontos!).

2018. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz menj. A nemibeteg gondozó más terület. Az arra van amit már sokszor a nőgyógyász sem tud kikezelni vagy megállapítani.

Megvizsgál, felír valamit és kész.

Bármitől kialakulhat. Elég felborulnia a pH-dnak.

2018. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit megborul a hüvelyflóra a gombák már lehetőséget látnak a szaporodásra, ez ilyen. Ezt okozhatta közösülés, kicsit felsértette a hüvely nyálkahártyádat, már megülnek benne a kórokozók, de okozhatja az is, hogy az immunrendszered kicsit meggyengült, szóval nem feltétlenül úgy kell gondolni erre, hogy elkaptad a párodtól.

Nőgyógyászhoz menj és bármilyen kellemetlen, ne tisztálkodj, ne mosd ki "jól", mert akkor a kenetvétel során ál-negatív eredményt fognak kapni a laborosok, ami megnehezíti a kezelésedet!

2018. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez nagyon elszomorító és igen elég kellemetlen. :/ Nem tudtam, hogy tényleg bármitől kialakulhat. Ma kérek időpontot és meglátogatom a nőgyógyászomat újra. Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat!
2018. febr. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!