Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek?

Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
Csütörtökön együtt voltunk a barátommal és utána csak egy barnás folt volt. Azóta nem is találkoztunk, éjjel kettőkor voltam kint wc-n akkor még semmi bajom nem volt, de ma reggel véres volt a bugyim.Nem annyira véres, de rendesen véres volt mint mikor megjön. Szerepe lehet benne annak, hogy mióta május elején leérettségiztem nem szedem a gyógyszert rendesen? Eddig mindig suli előtt szedtem most viszont mióta nem járok nem egyszer felejtettem el bevenni, de csak egy napokat hagytam ki. Legutóbb viszont normálisan megjött nem volt semmi gond. Most viszont még a hormon nélküli tablettától elég messze vagyok. Egyébként a barátommal gumit is használunk, és ha ez számít valamit ditinell tablettát szedek, ez az első előtte nem szedtem semmit ezt februárban kezdtem el.
2017. jún. 11. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több eshetőség van:

- van valamilyen mindentől független nőgyógyászati megbetegedésed, sérülésed, ami miatt vérezgetsz,

- a rosszul szedett tabletta miatt áttöréses vérzéseid vannak,

- bár írod, hogy gumit használtok pluszban, ha ez nem mindig van, akkor még a terhesség is szóba jöhet.


Szerintem menj el orvoshoz ezzel, mert neki kell mondania, hogy mi van.

2017. jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendesen szedd a fogamzásgátlót, különben nagyon összezavarja a hormonjaidat!!! Ha gumival védekeztetek, akkor terhesseg nem állhat fenn. A vérzés valószínűleg a kihagyott szemek miatt van. Állíts be egy ébresztő minden napra a telefonodra, ez nem túl bonyolult. Gumit pedig még a levél végéig használjatok!
2017. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ébresztő jó ötlet! Mindig használunk gumit is. Egy hete múlt el a vérzésem, azóta kétszer voltunk együtt és mindig gumival.
2017. jún. 11. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor így nem lesz gond. Az ébresztő legyen beállítva, levél végéig gumi. De többször ne hagyd ki a gyógyszert, mert ezzel a szervezetednek se teszel jót! Nekem van filctollas tábla a szobámban, az első pár levél alatt fel volt írva, hogy "gyógyszer 20:55", így napközben is rögzült. Két év alatt egy szemet hagytam ki, mert süthető gyurma készítés közben csörgött az ébresztő, én meg nagy munkában voltam, és kinyomtam. :D Másnap tűnt fel a felirat a táblán.
2017. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!