Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek HIV fertőzött így?

Lehetek HIV fertőzött így?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal... Nem tartott sokáig, mert sajnos miután "megkapta a magáét", úgy gondolta, ideje benyögni, hogy nem áll készen mégsem egy kapcsolatra. 2 hónapot voltunk együtt.


Védekeztünk óvszerrel, mikor rendesen szexeltünk, de análnál nem. Ő úgy el is élvezett...


Nem nézem ki belőle, hogy olyan lenne, aki fertőzött, huszonéves egyetemista, volt 1 komolyabb kapcsolata, ami fél éve ért véget, azóta nem tudom, kikkel és hogyan volt, feltételezem, nem esett nehezére másokkal sem gumi nélkül csinálni akár ezt, akár mást... Nem tudok még elmenni tesztelni, de nagyon aggódom... :(


Tudom, hogy felelőtlenség volt, de nem kérek fejmosást, van elég bajom így is.


2018. febr. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő fertőzött, akkor igen lehetsz, de a szavaidból kiolvasva erre nem nagyobb az esély mint más esetében, ugye? Sztem próbálj megnyugodni, és mikor tudsz, akkor menj el egy HIV tesztre mindenképp! Jobb a biztonság. És legközelebb gumi mindig, akárkivel, akárhogyan :)
2018. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem nézem ki belőle, hogy olyan lenne, aki fertőzött,"


Kérdező, a szexuális úton terjedő betegségek láthatatlanok. Kezelj mindenkit úgy mintha fertőzött lenne és csak hosszútávú kapcsolat esetén, teszt után bízz meg a partnerben, ne bemondásra.


Viszont az esély elég kicsit hogy HIV fertőzött legyél a leírásod alapján, de más STD-vel könnyen lehet hogy megfertőzött.

2018. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röviden a válasz: igen. Csináltass egy HIV tesztet (ahogy az előző írta akár egy STD-t is), ártani nem árt. Őket javasolnám: [link] Voltam náluk, 10 perc az egész, ha kérdésed van írd meg nyugodtan.
2018. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, voltam náluk pár hete, negatív lett.:)
2018. márc. 6. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szuper. :) (remélem a 4 hetes ablakperiódust megvártad, és utána mentél csak tesztre)
2018. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen, már letelt.:) Ott is figyelmeztettek erre, tök kedvesek is voltak (valamiért lenézésre számítottam).
2018. márc. 10. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!