Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon aggódom, ez mennyire...

Nagyon aggódom, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja nem menstruálok. Mostanában stresszes is voltam. Arra tudok gondolni, hogy elég sokat edzettem, az étrendemre is odafigyelek, sikerült izmot felszednem valamint ment le zsír, nem koplaltam soha. Sőt mostanában kicsit a ch-t és a kalóriát is megemeltem a biztonság kedvéért. Viszont valószínűleg nem túl magas a testzsírszázalékom (azért durván alacsony se). Mindenképp híznom kell, hogy visszajöjjön?

2018. febr. 9. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárva? Egyébként szerintem inkább hormonális probléma állhat a háttérben, ha nem volt durván sok a fogyás. Mellesleg ha 18 alatti vagy ez teljesen normális, nem vagy robot, nem fog mindig rendes ütemben megjönni...
2018. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Terhesség kizárva, hamarosan 17 leszek
2018. febr. 10. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!