Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van különbség nemi erőszak és...

Van különbség nemi erőszak és durva szexuális együttlét között? Sérüléseket tekintve.

Figyelt kérdés

Hallotam olyat,hogy durva közösülésnél lehetnek olyan "sérülések" a hüvelyen/ben mint amik egy nemi erőszak után.

Ez hogy is van a valóságban?



2018. febr. 12. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Van különbség.

Nemi erőszak az amit az egyik fél akarata ellen történik a szex.

A durva erőszak meg két ember közös döntése. Ha esetleg az egyiknek durva a szex akkor ő tud szólni a másiknak, hogy ne így csinálja. Akit erőszakolnak az hiába ordít, szól, ott nincs lehetőség változásra.

2018. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Egyikben sem volt részem, de logikusan belwgondolva: a nemi erőszak során minden igyekezetemmel azon lennék, hogy ne engedjem a közelembe az elkövetőt, behatolás szintjén végképp. Ergo az akaratoskodással akár magamnak is fájdalmat okoznék, hiszen ha pl elengedném magam, nem feszítenék, akkor fizikailag nem is biztos, hogy fájna.

Ha viszont egy erőszakosabb, de mégis olyan szexről van szó, amit én is akarok és élvezek, akár a fájdalommal együtt, akkor magát a behatolást már én is vágyom, tehát a hüvelyi sérülést megúszom. Szerintem.

2018. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,ilyen ertelemben tudom ,hogy mi a kulonbseg..

Viszont engem az erdekelne ,hogy serulesek szempontjabol van e..

Szoval egy nemi eroszakot megelt lanyban/noben (huvelyben) ugyanazok a serulesek vannak e mint azon,aki csak durvabban akarta a kelletenel.

2018. febr. 12. 23:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha durvábban csinálom, akarom és a hüvelyem nem feszítem be. Ha erőszakolnak, feszítem. Nyilván durvább sérüléssel jár az utóbbi.
2018. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez olyan dolog, hogy a sima durvább szex esetében sem az a cél, hogy sérülés történjen, de ettől független még előfordulhat. Na meg nem is feltétlen a súlyossága a mérvadó, inkább azt mondanám, hogy erőszak esetében nagyobb a valószínűsége a sérülésnek, mint egy szimpla durvább szex esetében, ahol azért mégiscsak valamennyire kordában vannak a dolgok tartva.
2018. febr. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi

De a kerdes az,hogy az esetleges serulesek ugyanolyanok e mindket esetben vagy teljesen masok?

2018. febr. 13. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy lehetnek, mivel a durva szex alatt is simán feldörzsölődhet az ember lánya.


Az más kérdés, hogy olyankor akarom, és jó eséllyel nem feszülök meg, de bizony volt már olyan, hogy másnap véreztem és 3-4 napig fájt az ülés is :(

2018. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:/
2018. febr. 13. 12:41
 9/10 anonim válasza:
2018. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a külsérelmi nyomokban, inkább van különbség. A hüvelyben is lehet eltérés, de ott sztem kissebb a megállapítható különbség. Viszont a testén pl.: lábán, karján, csuklóján lehetnek olyan dúrvább sérülések, szorításból, csavarásból,ütésből adódoan, amik szembetűnőek, és valószínüsíteni lehet, h nem csak vadabb szexről volt szó.
2018. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!