Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztasági betétet akarok, de...

Tisztasági betétet akarok, de hogy?

Figyelt kérdés
Nincs olyan sok folyásom de azért van.13 éves vagyok és a higénia miatt is akarok tisztaságit hordani.Anyának nem merem mondani,de arra gondoltam,hogy veszek magamnak a boltba,csak mi van ha valami ismerős észrevesz?Segítsetek mit csináljak
2010. jún. 7. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Abban nincs semmi ciki :)

Én egymagam veszek tampont, betétet, tisztaságit... :)

De ha nagyon annak érzed, kérd meg egy barátnődet, hogy vegyen neked, és te odaadod neki a pénzt.

13/L

2010. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi.Engem a legkevésbé az érdekelne,ha meglátják mások.Másnak is van folyása,vesznek tb-t és a kutyát sem érdekli.

Anyukádnak meg csak simán mondod,h elmész betétet venni,mert szükséged van rá.

Hajrá

2010. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elika ***** válasza:
Ha nem szánod rá magad a tisztaságibetét vásárlására, akkor tegyél be egy papírzsepit: az is jó, enyhe folyásnál.
2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog. Elmész és veszel. Senkire nem tartozik. Meg különbenis az ember viszonylag ritkán fut össze ismerőssel egy boltban (mondjuk attól függ nagyvárosban laksz-e vagy faluban). De tökmindegy, mert ha meglátja valaki, akkor sincs semmi, semmi köze hozzá. Max azt hiszi, hogy menstruálsz, de nem fog senki sokat pörögni ezen:)

Egyébként meg ha bizalmas, jó viszonyban vagy anyukáddal, egész nyugodtan megbeszélheted vele, ha mégis szükségét érzed.

2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj be a boltba és vedd meg. Ha meglát egy ismerős, nincs semmi, először is bizonyára észrevette már, hogy nő vagy, ezt pedig mindenki tudja, hogy ezzel jár. Másodszorra aligha annyira indiszkrét, hogy anyukáddal találkozva ez legyen a legfőbb témája. Egyébként anyukád is nagy valószínűséggel használ tisztaságit, igazán nincs okod titkolni előtte.
2010. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szerintem szólok neki hogy elmegyek venni
2010. jún. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!