Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki használta már a hölgykehely...

Ki használta már a hölgykehelyt /intimtölcsért/? Nem szivárog?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én használtam már. Szerintem egyáltalán nem praktikus ugyebár nyilvános helyen szinte lehetetlen üríteni meg átmosni hogy ne koszosan rakd vissza. Ugyebár ez nem praktikus hogy ha valaki órákig nincs otthon mint én aki kb 6tól 7ig kint vagyok.
2018. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jo kelyhet/meretet/format/kemenyseget valasztasz akkor nem:) en is hasznalom, soha nem szivargott, egyedulakkor amikor sportilashoz a puhabb kelyhemet hasznaltam, de ugye ez sajat hiba :D amugy nekem is tobb van, igy tudom megoldani a nyilvanos helyen a cseret, a “hasznaltat” meg nedves torlokendovel attorlom, es majd aztan otthon kifozom
2018. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper! Az elején nehéz belejönni csak. Szeretne más is? Rendelje meg a hölgykehelyt csak 6500 ft.
2018. febr. 23. 05:25
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező,milyen rafináltan reklámozod ezt az ocsmányságot."rendeljétek meg ti is csak ma csak most csak 6500-ért...." A menstruációs büdös vért papírral tunkolni, aztán otthon lábasban főzni ki a tüzhelyen,hát nem jött meg a kedvem

Brrrr

2018. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Soha többet!!! Senkinek nem kívánom azt az érzést, amit át kellett élnem másfél óráig, míg "kioperáltam" magamból azt a sz@rt!!!Már azon voltam, hogy orvost kell hívnom! :'(
2018. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!