Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kellene mennem nőgyógyás...

Mikor kellene mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nem tudom mikor kell elkezdeni járni nőgyógyászhoz. Mielőtt még támadnátok azzal, hogy miért nem mondja meg anyukám ezt, vele nem tudom megbeszélni, nem teljes ember, beteg. Szóval kérlek írjátok le ti mikor voltatok először illetve milyen élményekkel járt az első vizsgálatotok

2018. febr. 18. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Akkor kell menned, ha valami panaszod van (fertőzés gyanúja, menstruáció kimaradása, stb, stb). Ha ilyen problémád nincs, akkor az első szex után érdemes évente rákszűrésre járni. Ha nem élsz nemi életet még 20 évesen sem, akkor már csak az életkorod miatt érdemes rákszűrésre menni.
2018. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdesz nemi életet élni, onnantól évente ajánlatos elmenni.

Ameddig nem, addig nem kell. Csak ha valami panaszod van.

2018. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha szűz vagy akkor 23 év körül, egyébként a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.
2018. febr. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!