Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem ez már nem is...

Szerintem ez már nem is gomba. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem tudom kikezelni a hüvelygombámat. 3x jött elő és mindig menstruáció után 1 héttel vannak az első tünetek. Klion d-vel kezeltem 2x, kentem canestennel, és vettem szájon át bevehető gyógyszert is rá (már nem emlékszem a nevére) de egyszerűen nem múlik el. Szexuális kapcsolatot élek, a párom is mindig ki volt kezelve. Voltunk nőgyógyásznál is. Észre vettem hogy a hugycsőnél is be van dagadva kicsit és van benne ilyen fehér túrós váladék, ami nem tudom hogy normális e ilyen gombás fertőzés közben. A hüvelyem pedig folyamatosan viszket és válladékozik, már az is fáj ha a bugyi hozzáér. Ez a sok szenvedés már a szexet is elrontotta, fáj és éget... Tönkre teszi a mindennapjaim, már sehova se tudok ugy menni hogy ne érezném a fájdalmat.Valaki nem tud tanácsolni valamit? :((

2018. febr. 19. 00:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt is hallottam hogy ez lehet a párom miatt van, mert a spermája nagyon legyengíti a hüvelyflórámat és ez miatt könnyen elkapok mindent. Volt egy ismerősöm akinek 4 hosszabb kapcsolata volt de csak 2 alatt volt folyamatosan fertőzése.
2018. febr. 19. 00:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőr és nemi beteg gondozó.
2018. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a candida újult ki folyamatosan.

Mire jobban lettem, megint előjött.

Grapefruit cseppet kezdtem inni és betadine kúpot használni.

Azóta rendben vagyok.

2018. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tipikus gomba tüneteid vannak. Nekem is bajom van vele évek óta, sajnos még áttörő megoldást nem találtam.

Annyi biztos, hogy kezelned kell magad valamilyen formában, plus étkezés változtatás. Szerintem kombináltan kell kezelni, nekem azóta jobb, de még mindig nem száz.

2018. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szexet kipróbálhatod óvszerrel és akkor kiderül,hogy van-e valami köze a spermának a flórádhoz. Szerintem nincs, azaz mi már kipróbáltuk úgy is fél évet és a helyzet változatlan.
2018. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, nagyon ajánlom Ujházy András nőgyógyászt. Magánorvos, tehát fizetős, viszont nekem ő volt az egyetlen, aki tudott segíteni a hasonló problémámon.
2018. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most kaptam 3 napos kuppot meg szintén szájon át bevehető gyógyszert, es elmulott. Azt mondta az orvos ha nem ülök le nyilvános wc-kre akkor kisebb az eselye hogy visszajön. Es a fogamzásgátló miatt könnyen elkapom ezeket. Majd megírom ha bevállnának ezek a gyogyszerek. És köszönöm a válaszokat, párat meg is fogadok :)
2018. febr. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!