Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb 1 ève voltam orvosnàl , mert a mellbimbóm köryèke viszketett ès pattanàsos volt. Akkor krèmeket kaptam ès az orvos tanàcsàra elhagytam a melltartó mosàsnàl az öblítőt. Most kb 2 hete 3x olyan erősen visszajött , èjjel-nappal viszket a mellbimbóm , körülötte hàmlik a bőr , mint ami be van gyulladva vagy nem is tudom , de mindkettő. Öblítőt sem hasznàltam , semmi krèm nem hasznàl ès a leggyengèbb èrintès is fàj. Az egèsz mellem fàj , de a mellbimbóm kibírhatatlanul , mit tegyek ?? Orvos lesz mindenkèpp de egyelőre nem tudok eljutni. Szerintetek mi lehet a bajom ?
2018. febr. 19. 23:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui.: 15/L
2018. febr. 19. 23:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy kiszárad, okozhatja a hideg időjárás is , használsz testápolót ?

Mi volt 1 évvel ezelőtt a dg. ?

2018. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csipkés a melltartód? Nekem attól viszket. Próbálj nem hordani melltartót egy darabig. Most én sem tudok más.okból ezért szűkebb ujjatlant.veszek fel. Próbáld meg.betadine.oldattal bekenni a.melled éjszakára az baktériumra.vírusra is jó. Sárga lesz tőle így olyan pólót vegyél fel amit nem sajnálsz. Patikaban vény.nélkül kapható.
2018. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuhh , sajnos nem emlèkszem. Azt hiszem csak annyit mondott , hogy alergiàs lehetek az öblítőre. Nem hiszem , hogy szàrazsàg... 2 hèt alatt nem egyszer bekentem az orvos àltal felírt kencèkkel de nem javult , sőt , inkàbb rosszabb. De ha szàraz lenne , fàjna egyàltalàn ?
2018. febr. 19. 23:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem , a legtöbb melltartóm nem csipkès , de ha olyan is , akkoris felljebb van a csipke rèsz.
2018. febr. 19. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy nálam réges régen mi okozott hasonlót, bimbó kivörösödést, szárazságot, irritációt, égő érzést (?) a tornaruha anyaga.
2018. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én két éve ősszel és télen ezzel küzdök. Sok mindent kipróbáltam, de a Bepanthen Sesiderm segített. Próbáld ki, hátha neked is beválik..
2018. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tesiruhàt ès melltartót is jó minősègűt hordok èvek óta. Ha azzal lenne gond , folyamatosak lennènek a tünetek. Nem , a bepanthent is próbàltam màr de nem segített. Tegnap este talàltam egy arckrèmet ès mivel a többi nem hasznàlt , lesz a mi lesz alapon magamra kentem. Màra jobb lett , de mèg mindíg csúnya.

Mindenkinek köszönöm a vàlaszàt.

2018. febr. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!