Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érzek még mindig kelleme...

Mitől érzek még mindig kellemetlen szagot?

Figyelt kérdés

Február elején voltam nőgyógyásznál,a panaszom csak annyi volt, hogy kellemetlen szagú odalent, és néha már a nadrágomon keresztül is éreztem. akkor hüvelygombát diagnosztizált nálam, felírt 2x3db kúpot és gyógyszert is.

Múlt héten mentem vissza, azt mondta minden tökéletes lett, sikerült kiírtani(ekkor nem is éreztem semmit) de most a napokban megint megcsapott a kellemetlen szag, de most egy kicsit másmilyen mint előtte. Mitől lehet ez? Másnak is van ilyen? Mit használjak? Ja és az orvos nem írt fel semmit, azt mondta nincs szükség semmit használnom a továbbiakban. Másnál is van ilyen? :( nagyon kivagyok már hogy mi lehet ez :(



2018. febr. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosd ki a nadrágodat, ne 1 hónapban 1x, hanem ha kell akkor 2-3 naponta. Válts mindennap bugyit, használj tisztasági betétet, amit cserélj 2-3 óránként. Fürödj le reggel, este. Kivan zárva, hogy akkor pna szagot érezz.
2018. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen szagot érzel? Nemi szag? Elvileg a gombának nincs szaga, egy kissé ilyen állott nemi szagot lehet érezni, de neked az van?
2018. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba. Nekem is volt pár hónapja, hogy iszonyat kellemetlen szagú volt a folyásom, mint a rothadó hús vagy nemis tudom, mihez hasonlíthatnám, de semmi más panaszom nem volt, se viszketés, se égető érzés, márpedig gombás fertőzésnél ezek fennállnak. Bakteriális fertőzésed lehet, nekem Kliont írt fel a doki és teljesen elmúltak a panaszaim tőle.
2018. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bakteriális fertőzésed van. Lehet vegyes fertőzés volt, és a gombából kigyógyultál. Most kellene Betadine kúpot használnod 7-10 napig. Ezután hüvelyflóra visszaállítás is kell.
2018. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!