Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok tik meddig szoktátok...

Csajok tik meddig szoktátok fent hagyni a normal tampont első napokon és enyhébb napokon? Meddig szabad. A minit hány óránként kell cserélni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
3-4 óránként cserélni KELL! Komoly fertőzést okozhat, ha benthagyod tovább.
2018. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
4 óránkint hajicsd ki a búsba.
2018. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Normált első napokon amikor megtelik(az nálam kb 3ora). Minit meg a vége felé én csak 4-5oránként. Tudom, hogy nem a legjobb, de nincs mindig időm mosdóba rohangálni, de amikor lehet kicserélem 4oránként
2018. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Elején amennyi kell (ha 20 perc, annyi, ha 3 óra annyi), éjjel ugye minimum 8 óra, ahogy a középső napokon is hosszan van bent, a végén viszont még egy tisztasági betét is elég.

Nekem a kényelem az első (meg az egészség, de nem hiszek benne, hogy azzal gondom lenne), úgyhogy évtizedekkel ezelőtt sem érdekelt, hogy ki szerint kell éjszaka szenvednem, nekem tamponnal sokkal jobb.

2018. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!