Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt mar ferfi nogyogya...

Valaki volt mar ferfi nogyogyasznal?

Figyelt kérdés

Sajnos egy kis varosban elek es kornyezo varosokban is csak ferfi nogyogyasz van.. Es el szeretnek menni nogyogyaszhoz de ez lenne az elso. es kicsit kellemetlen lenne igy elsonek egy ferfi nogyogyaszhoz mennem:/

15L


2018. febr. 23. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem férfi a nőgyógyászom, nagyon jófej, rendes, óvatosan vizsgál.
2018. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én először nőnél voltam. Borzasztó bunkó volt. Azóta csak férfiakhoz járok. Közülük mindenki kedves, humoros, megértő. Szóval én a férfi nőgyógyászokat jobban preferálom. De persze van, akinek a férfiakkal van rossz tapasztalata. Tudom, könnyű mondani, de ne érezd magadat kellemetlenül. Naponta több puncit lát különböző betegségekkel. Neki "csak" egy páciens vagy.
2018. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy kerdest. Ugye nem kell szulo? Ugy gondolom 15 el birnek menni egyedul is..
2018. febr. 23. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig férfi nőgyógyászhoz járok. Nem is mennék nőhöz.

Egyébként elmehetsz egyedül is ha gond van, nem kell oda szülő.

2018. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen a valaszokat!
2018. febr. 23. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én eddig még csak férfinél voltam, engem nem érdekel, amúgy is egész nap p***kat néz már cirka 20 éve mindkét ipse, semmit nem jelent nekik az enyém... :D Én 16 évesen mentem először, egyedül, nem volt gond belőle.
2018. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
En is 15 evesen voltam eloszor pasinal. Nagyon laza, jofej volt, ovatosan vizsgalt mindig mondta mi kovetkezik, kb mit fogok erezni es szoljak ha faj, meg kozbe dumalgatott kerdezgetett, hogy elterelje a figyemem. Abszolut nem volt gaz, pedig egy fiatalabb pasas volt, kb 40 eves. Azota is hozza jarok, egyszer voltam nonel, soha tobbet, tudom hogy nem ez az egy a mervado, termeszetesen vannak nagyon jo noi orvosok, de aki engem vizsgalt ugy nyomta fel belem az eszkozoket majdnem lefordultam a szekrol, arrol nem is beszelve hogy 4 napig vereztem utana...egyebkent abszolut nem kellemetlenebb egy ferfi mint egy no elott. Sok sikert:)
2018. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

egyszer voltam nőnél, hát azt hittem, lerúgom mikor feltette - tolta - a kacsát.

Még két nappal utána is véreztem, fájt, és görcsölt mindenem.

2018. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!