Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi létére miért választja...

Férfi létére miért választja a nőgyógyászi munkát?

Figyelt kérdés
Semmi rossz indulat csak érdekel, hisz a nőgyógyász mégis csak a lányokat nézi ott alul és hát na...

2017. nov. 22. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Hogyan?
2017. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
sok penz
2017. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanazért mint más orvosok..A fizetés..

Nemkell egyből a perverz állatokra gondolni.

Bár szerintem a perverz állatok is egy idő után beleunnának, mivel oké hogy látnak 1-2 jó állapotban lévő női nemiszervet, de amikor egy 200kg öregnő jön be, gombával, fertőzéssel már nem olyan élvezet vizsgálni.

2017. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Amiert mas az urologiat, ful-orr-gegeszetet, szemeszetet... Segiteni akar, kutatni, megerteni akarja a teruletet.


Aki a ferfi es a fiukat nezi ott alul, az sem lesz ettol homoszexualis. Vagy a noi urologus sem egy perverz domina allat.

2017. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudodm, ki hogy van vele, de én nem választanék soha nőt, ha bármiért nőgyógyászhoz kell mennem.

Lehet, hogy csak azért, mert az első nőgyógyászom ugyanaz volt, mint az édesanyámé, és aki engem is a világra segített.

Azóta, bár elköltöztem abból a városból, mindig férfi nőgyógyászt keresek, ha valamiért (terhesség, szülés stb.) oda kell menjek.

Így szoktam meg, és egyáltalán nem a férfit látom benne, csak az orvost.

2017. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Sokan azért választják, mert szülészek akarnak lenni. Az kellemesebb is, és sok a hálapénz.
2017. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem sok szebb dolog van annál, mint amikor segédkezik az ember abban, hogy megfoganhasson egy új kis élet... illetve világra segíteni egy babát. Csodás lehet :)

(sokkal kevésbé értem, hogy hiogyan lesz valaki gasztroenterológus... na de komolyan!?)

2017. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Írhat itt akárki akármit

Imádja a puncit! Néha azért nem ártana egy-két cikket is olvasni, ami őszinte vallomás. Ugyanis, nem mindegy, hogy mit mond a doki, vagy valóba mit gondol, érez! Nem tudtok ffi aggyal gondolkodni, mert női hormonokkal rendelkeztek! Azoknak is van gyerekük és nem biztos, hogy a szomszéd csinálta.

2017. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Na, legközelebb, ha megyek nőgyógyászhoz, megkérdezem tőle, hogy ugyan miért lett az, ami? :D
2017. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
8-as, valóban szép lehet a sok gennyes, büdös, gombás vagina...
2017. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!