Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 szem tablettám van még,...

4 szem tablettám van még, mégis barnázok; mitől lehet?

Figyelt kérdés

Máskor amikor abbahagyom a tablettát szerdán, vasárnapra megjön. Most azonban még van 4 szem tablettám. Rendesen szedtem, nem maradt ki egy szem se.

24L


2018. febr. 25. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta szeded? Más gyógyszert sem szedtél mellette? Hányás, hasmenés sem volt?

Ha egyszer fordult csak elő, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha a következő levélnél is jelentkezik, akkor tablettaváltás javasolt, ha már minimum 3 hónapja szeded.

2018. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Május elején lesz 1 éve, hogy szedem. Nem, eddig soha nem történt még ilyen. Semmi hányinger, semmi más tünet nincs.
2018. febr. 25. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egyelőre ne foglalkozz vele. Szedd tovább azt a 4 szemet. Ha a következőnél is ezt tapasztalod, akkor menj vissza az orvosodhoz.
2018. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év fogamzásgátló szedése alatt 2 alkalommal volt köztes vérzésem 1-2 napig. Illetve inkább csak barna maszatolásnak nevezném. Mindkét alkalommal voltam vele dokinál. Az orvos azt mondta, hogy minimális barnázás nem gond, ennyi meg belefér, főleg hogy pár nap alatt lecsengett. Szóval én azt mondom, nem gond, de az biztosan nem árt, ha kikéred egy doki véleményét. A gyógyszert pedig természetesen szedd továbbra is úgy, ahogy a barna maszatolás nélkül is tennéd.
2018. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!