Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P2 lett a citológiám, de szűz...

P2 lett a citológiám, de szűz vagyok?

Figyelt kérdés
18L vagyok, életembe először voltam nőgyógyásznál, ahol azt mondta koromból adódóan már jó lenne csinálni. Korábban soha sem volt panaszom, de valahol azt olvastam P1 lenne a normál érték szüzeknél. E-mailben kaptam meg az eredményt az orvostól (magán), de nem értem, csak azt hogy P2 negatív. Most akkor mi van? Érdemes foglalkozni vele?
2018. febr. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel és kérdezd meg tőle, el fogja mondani vagy telefonban, vagy megkér, hogy nézz be a rendelőbe. Nem mindig jut eszébe az orvosoknak, hogy nem mindenki érti az "orvosszöveget", ilyenkor rá kell kérdezni és elmagyaráztatni.
2018. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A P1 a legjobb, de a P2 még elfogadható. Simán lehet a tamponhasználattól is P2.
2018. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell vele foglalkozni. A P1-es eredmény általában a szűz lányoknál fordul elő. A P2 azt jelenti hogy nem vagy már szűz (a te esetedben ez nem igaz) és lehet van valami gomba vagy kis fertőzés.

De persze, menj vissza és kérdezd meg.

2018. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem p1 lett tavaly, pedig 10 éve élek nemi életet.
2018. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok, és nekem is P2 lett az eredmény. Bár én használok tampont, lehet amiatt?
2018. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!