Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális betegség általános...

Szexuális betegség általános vizsgálat hol?

Figyelt kérdés

szeretnék egy vizsgálatot csináltatni, ahol minden nemi betegséget ellenőrizhetnek. mielőtt valaki azt gondolja, azért mert annyi férfival voltam, elmondom, hogy, csak 2vel voltam eddig, de a második párom (már volt párom) megcsalt nem egy nővel, ez nemrég derült ki, én fogamzásgátló tablettát szedtem, ő azt mondta, mindig óvszerrel volt a nőcskéivel, de ki tudja, lehet összeszedtem valamit, nagyon félek, nehogy AIDS vagy ilyesmi legyen.

hova kell mennem hogy kivizsgáltassam magam? kell bűrmi beutaló?


2018. febr. 26. 00:22
 1/2 Yolo2 ***** válasza:
100%
Elsőként meglátogathatod a nőgyógyászodat, hogy lecsekkolja a dolgokat odalent, esetleg mintát vegyen, ha szükségesnek látja. HIV és szifilisz ellenőrzéséhez, pedig keress egy nemibeteg gondozót, ott általában ingyen (és anonim) lehet vérvételt kérni.
2018. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemibeteg gonozóba lehet kérni, de érdekes a dolog, mert sok betegség vizsgálata nem TB támogatott, de annyira nem vagyok otthon a témában sajnos. Chlamidyát a nőgyógyász is nézhet hüvelykenetből.
2018. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!