Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Otthon maradás menzesz miatt?...

Otthon maradás menzesz miatt? Van más is így?

Figyelt kérdés
Minden hónapban 1-2 napot hiányzok suliból ha hét közbeni napra jön ki az első két nap ami a legrosszabb. Folyton görcsöl a hasam, hányingerem van, és akárhányszor fölállok rohannom is kell wcre..Van ciszta a petefészkemben, ez lehet attól? + nagyon fáradt vagyok ezeken a napokon. Normális hogy otthon maradok? Suliban elég messze van a wc az osztálytól, félek hogy valami baleset lesz. Kérlek olyan írjon akinek tapasztalata van ilyennel, akinek nincs ilyen problémája örüljön neki 💕

2018. febr. 27. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én még sose maradtam ki ezért a suliból, nekem is nagyon erős görcseim szoktak lenni pedig. Dupla bugyi éjszakai betét?
2018. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Suliban elég messze van a wc az osztálytól, félek hogy valami baleset lesz."


Fekete nadrágban legyél, legyen rajtad hosszú póló vagy pulóver (amire nem ülsz rá, amikor leülsz), akkor senki semmit sem fog észrevenni. Egyszerre két bugyi fölösleges, hiszen ha az egyik olyan lesz, akkor a másik is. És igenis menjél minden szünetben vécére, annál könnyebb lesz az első két nap is.

2018. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 💕 még egy napot maradok szerintem aztán megemberelem magam és megyek 😶😂 ha más meg tudja csinálni én miért ne 💜 tényleg köszi mindenkinek 💜💜💜
2018. febr. 27. 15:04
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt pár ilyen nap 14 éves korom körül, hogy emiatt hiányoztam, de azért rendszeresen ezt nem lehet csinálni. Ha majd dolgozni fogsz, sem fogsz tudni havi 1-2 napot emiatt kivenni.

Egyébként a ciszta okozhat nagyon erős görcsöket. És egyébként sem tesz jót hosszútávon, ha nagy, akkor műteni kell.

2018. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%

Azért dühitő,hogy ebben a tàrsadalimban mennyire ninca meg az empàtia a nők irànt még a sajàt nemük körében sem.De még dühítőbb,hogy birka módra ezt természetesnek is veszik,elfigadjàk.Hiàba....Mazochista birkanép a magyar!Hajtsunk csak dógozni,tanulni félàjultan,fosva,görcsölve,depressziósan is! Meg van rà a megoldàs:tömd tele magad egy vagon kàros pirulàval ahelyett hogy kihevernéd inkàbb azt,ami amúgy természetes.

Vannak normàlisabb tàrsadalmak,ahol a nők ilyenkor szabadnapot kapnak vagy elkülönülhetnek.Vagy vannak természeti népek,ahol nem jelent gondot a menstruàció mert a nőnek van ideje,lehetősége élni a sajàt biológiai ritmusa szerint.Itt a nők kiharcoltàk a nagy fene egyenjogúsàgot hogy àllatként dolgozhassanak,de csak azt érték el vele,hogy lassan màr egyàltalàn nem tudnak nőként funkcionàlni.Màr az is gyógyszert igénylö betegség lesz,ami természetes lenne.Ciszta,pms.Gond a menstruàció?Őrület!

2018. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%
Maradj otthon.Havi 1-2 nappal semmit sem veszitesz.Ilyenkor a női szervezet igényli a pihenést,feltöltődést.
2018. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ja és igen,van ilyen.Bàr én màr jóval idősebb vagyok,de van olyan,hogy otthon muszàj maradnom,mert olyan rosszul vagyok fizikailag,pszichésen a menstruàció miatt,hogy nem lennék úgyse munkaképes.Kollégàk persze nyàvognak, mert nekik csak az szàmít mikor ők betegek.Az nem baj..Bàr van hogy betegen is bejönnek màrtírkodni.

Én letojom az ilyen színjàtékokat.Ha szükséges,otthon maradok.Ez van.Egészség az első.Nem fizetnek meg annyira,hogy felesleges szenvedéseket is vàllaljak.

2018. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nőgyógyász mit mondott a petefészek cisztádra? Ezzel sűrgősen menj el orvoshoz. Én ugyan így voltam, ezen a fogamzásgátló segített sokat. Előtte nekem is olyan volt, hogy 45 percet nem bírt ki a betét...felálltam és kész, átáztam. Borzalmas volt. :/ Volt, hogy otthon maradtam emiatt. Kérdezd meg a dokit mit lehet tenni ez ellen.
2018. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy várjak, ha meg nem múlik el menjek vissza gyógyszerért..de egyik barátnőmnek is ilyesmi van, és neki se segített a gyógyszer csak fizettek rá egy halom pénzt.
2018. febr. 27. 16:30
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem, miért maradtam volna?


Attól, hogy megvan, dolozni is kell menni, vagy kirúgnának :D

2018. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!