Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló 2. levélnél ez...

Fogamzásgátló 2. levélnél ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az orvosom Cypromixet írt fel nekem, mert PCO gyanús vagyok. Legfőbb problémám a gyógyszer felíratása előtt az állandó vérezgetés volt hó közben. Emiatt a szexuális életem egyenlő volt a nullával. Ezenkívül elkezdtem szőrösödni a hasamon. Az arcomon pedig jöttek elő a pattanások. Mivel még nem szeretnék kisbabát, ezért az elsődleges az volt, hogy a ciklusomat beállítsam.

Előző hónapban, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, végigvéreztem a hónapot. Rengeteget olvastam fórumokon és ezt normálisnak írták a lányok. Most járok a 2. levél 10. szeménél és barna darabos folyás kezdődött.

Normális, hogy a második hónapban is ez van még?

Mi történik ilyenkor? Miért lökődik le a méhnyálkahártya?

Aggódom és ideges vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

(Vizsgálatokon voltam korábban és nem találtak semmit.)



2018. márc. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy vissza az orvoshoz és töle kérdezed meg? Ez ugyanis nem az, amit itt kellene kérdezgetni, mert hacsak nem szakorvos valaki, nem mérvadó a válasza!
2018. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy nem orvosok válaszolnak és nem is várom ezt el. Nem vagyok felelőtlen, az orvosom azonban nem rendel és amúgy is azt mondta, hogy köztes vérzés előfordulhat. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy másnál is jelentkezett -e hasonló a 2. levélnél vagy akár később?
2018. márc. 1. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló nem fog ezen segíteni. Csak elfedi a problémát. Ha abbahagyod ugyanolyan lesz majd minden.

Mivel még csak kb 2 hónapja szeded ezért még nem szokott hozzá a szervezeted. Kell hozzá legalább 3 hónap.

Én el se kezdtem volna szedni a gyógyszert de persze te tudod.

2018. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!