Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 1 éve kísért a...

Több mint 1 éve kísért a külső aranyér, tippek fiatalkorunak?

Figyelt kérdés
Holnap tervezek korzeti dokihoz menni. Külső aranyerem van kb 1 éve... borsónagyságú kb. ez nagynak vagy kicsinek tekinthető szerintetek? Nőgyógyászom írt fel Detralexet ezt szedem rá de mellette Maitalon fogamzásgátlót is szedek. Szerintetek félhetek, hogy beutalnak műtétre borsó nagyságú aranyérrel? Nagyon félek hogy mi is lesz, szerintem sebészeten vagy proktológusnál kötök ki. Köszi a válaszokat! 21/L

2018. márc. 1. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Én nem is körzetihez mennék, hanem proktológushoz. Egy kezeletlen aranyér el is rákosodhat. Én leszedetném.
2018. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval ma voltam körzetinél aki sebészhez küldött, a sebész rettenetesen megkínzott abban a pár percben és 2 hét múlva megyek vissza a sebészhez aztán pedig megyek elvileg kórházba műtétre ahol 3 napig bent fognak tartani. Szorítsatok! :/
2018. márc. 2. 19:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki követné a történetem az a helyzet hogy nem aranyerem van hanem végbélrepedésem amin van egy polip. Már megjártam a gasztroenterológust akinél nem volt fájdalmas a vizsgálat majd ő elküldött egy másik sebészhez akivel szintén megvagyok elégedve. A műtét dátuma ki van tűzve viszont kaptam tágítót és krémet amikkel elvileg ha javul a helyzet nem kell operációra mennem. Viszont az operációm is csak 1 napos lesz (ha lesz.) :)
2018. márc. 14. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!