Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felhelyeztem a tampont de...

Felhelyeztem a tampont de nagyon fáj. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, most próbáltam ki először a tampont. Ob minivel próbálkoztam, maga a felhelyezés nem fájt, inkább csak kellemetlen érzés volt, de most hogy bennt van eléggé fáj. Mi lehet a baj? Nem helyeztem elég mélyre?

2018. márc. 2. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs elég vér és dörzsöl. De ha fáj szedd ki. Több kárt okozol így magadnak.
2018. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam kiszedni, de eléggé fájt, gondolom még nem telt meg. Akkor most próbáljam meg kiszedni így is vagy még varjak egy kicsit?
2018. márc. 2. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszedheted ìgy is, ilyen nekem is szokott lenni, hasznàlj akkor betétet! 31
2018. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fáj akkor szedd ki. Szép lassan húzd ki. Legközelebb pedig tényleg vigyázz hogy teszed fel mert ha kidörzsöli a hüvelyed az nem lesz kellemes. Inkább meg kell várni amíg kifolyik a vér és felcsúszik simán.
2018. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2018. márc. 2. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó helyre van felhelyezve, akkor nem lehet erezni. Valószínűleg nem toltad elég mélyre. Legközelebb az egész ujjadat nyomd fel utána, amíg csak tudod. De az is lehet, hogy kevés volt a vér, és így nem csúszott eléggé. Ha most szinte szárazon kihúzod, azzal felsérted a nyálkahártyát. Úgyhogy én ilyen esetben inkább benthagynám, míg meg nem telik.
2018. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Szedd ki, mert ha tele lesz vérrel, nagyon megvastagodik. Lesz körülbelül 3 cm széles is a nedvességtől. Mivel még szűz vagy, gondolom ezért fáj.
2018. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!