Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg jött mostmár rendesen mit...

Meg jött mostmár rendesen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig csak 2 szer jött meg akkor is csak pár csepp és trutyis mostmár rendesen meg jött most pisiltem és amikor kitöröltem véres volt nagyon. Raktam be betétet. Úgy nem akarom még csak 11 vagyok áprilisba a 12. Fürödni ugyan úgy fürödhetek? Nagyon fog vérezni? Most még csak akkor láttam amikor pisiltem. Meddig fog tartani remélem hétfőig elmúlik
2018. márc. 3. 07:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fog fájni a hasam? Most valamit érzek de sztem csak csak a félelemtől van még kicsit éhes vagyok.
2018. márc. 3. 07:46
 2/12 A kérdező kommentje:
A suliba hogy cseréljem?
2018. márc. 3. 08:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jobb zuhanyozni. Kisebb a fertőzés veszély.Azt nem lehet tudni meddig tart. Nem biztos hogy elmúlik. Minden szünetbe nézz rá a betétre és ha úgy látod cseréld ki. 13/L
2018. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én fürödni szeretnék..Nagyon félek a hétfőtöl kérlek segitsetek :8
2018. márc. 3. 09:31
 5/12 A kérdező kommentje:
de hogy vigyem be a mosdoba a betétet hogy ne legyen feltünő :(
2018. márc. 3. 09:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Most reggel 7:40 fele raktam be és már elégé véres majd 11 kor kicserélem
2018. márc. 3. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nincs meg nagyon. :) Ha ilyen sokáig kibríja.
2018. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fürdés helyett zuhanyozz. A vérzés tarthat 3-10 napig. Erőssége változó. Ha óránként kell betétet cserélni, az már erősnek számít. Suliban pedig nagyobb zsebű felsőt vagy nadrágot vegyél, és tedd bele a betétet akár már otthon. Így a suliban nem kell foglalkozni vele, mert nálad lesz. Anyuddal miért nem beszéled meg ezeket?
2018. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig még nem fájt a hasad,akkor talán már nem is fog.Bár nekem is a 6.napon szokott fájni.A betét berakhatod a zsebedbe vagy egy kis neszeszerbe,de vannak betéttartó dobozok is.Fémből vannak mindenféle mintával és kb két betét fér bele.Ha szeretnél fürödhetsz is,csak ne tartson sokáig.
2018. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké, hát csak egy nagyon kicsit fáj a hasam és azért vérzés de kitart 2 3 órát a betét.. Akkor semmi esély hogy elmúlni h~tfőig? 😞☹️
2018. márc. 3. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!