Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg jött mostmár rendesen mit...

Meg jött mostmár rendesen mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig csak 2 szer jött meg akkor is csak pár csepp és trutyis mostmár rendesen meg jött most pisiltem és amikor kitöröltem véres volt nagyon. Raktam be betétet. Úgy nem akarom még csak 11 vagyok áprilisba a 12. Fürödni ugyan úgy fürödhetek? Nagyon fog vérezni? Most még csak akkor láttam amikor pisiltem. Meddig fog tartani remélem hétfőig elmúlik
2018. márc. 3. 07:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Van esély. De hogy mekkora, azt senki nem tudja. A te korodban a 2 napos menstruáció is ugyanannyira normális, mint a 8. Legyen nálad betét, nézz rá minden szünetben, akkor nem fog váratlan meglepetés érni. Vihetsz éjszakai betétet is, ha nagyob félsz, hogy átázol. Vagy megpróbálhatod a mini tampont is.
2018. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Á tampont nem szeretnék
2018. márc. 3. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!