Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és most menstru...

14 éves vagyok és most menstruálok másodszorra ez a 3. Nap és egyszer vérzek egyszer nem tegnap pedig egész nap végeztem és erősebb volt. Lehet hogy el fog múlni? Vagy ez rosszat jelez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. A menstruáció nem olyan, hogy folyamatosan jön a vér. Van, hogy több jön, van hogy kevesebb. Aztán vannak olyan órák mintha meg sem lenne, főleg az utolsó napokban, de aztán mégis csak van egy kis vérzés vagy barnázás.
2018. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az elején természetes, hogy még össze-vissza van, majd idővel szép lassan be fog állni

de erről jobb lenne a szüleiddel beszélgetni, ők tudnak segíteni is, ha baj van, ezen az oldalon sok olyan ember van, akik téves információt adnak át, vagy csak szimplán rosszindulatúak

2018. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak azért kérdezem itt mert a szüleim elváltak és most apámnál vagyok
2018. márc. 3. 22:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem szék nem vérzik viszont most ettem es elkezdett verezni
2018. márc. 4. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális ez így.
2018. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!