Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a Gynex csepp...

Szerintetek a Gynex csepp segít visszatérő gyulladások, fertőzések esetén?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gombás és bakteriális fertőzésre. Nekem ez a két dolog sokszor megkeseríti a napjaimat. Olvastam erről a cseppről és gondoltam kipróbálom. Van valakinek ez ügyben tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 11. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van rá esély hogy segítsen. Mivel annyi jó dolog van benne és annyi területen fejti ki szervezeten belül jótékony hatását hogy lehet hogy ezen a problémás területen is ha "közbeavatkozna" a folyamatokban, akkor segítene abban hogy egészséges legyél vagy legalábbis ha kezelteted a problémát akkor az ne újuljon ki. Nekem ez a második hét hogy fogyasztom a cseppeket mert én is rengeteg jót olvastam róla. Persze van, akinek nem vált be, de szerintem egy próbát megér. Több a pozitív vélemény jóval mint a negatív. És nem gyógyszer! Tehát ártani biztos nem fog. Egyébként pocsék az íze, de én akkor is végigcsinálom már ezt a három hetes kúrát és remélem segíteni fog nekem a babásodásban mert nagyon bízok benne!
2009. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Egy gyógyszeres kezelés biztos megszüntetné, a gynex-et én csak utána vagy mellette kezdeném el. Lehet ez önmagában kevés lenne. Egy orvosi vizsgálat és valami tabletta biztos most első körben hatásosabb lenne!
2009. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbáld ki a Gynevac injekciót, nézz utána a www.gynevac.hu oldalán! Én csak ajánlani tudom. Persze használom én is a Gynex cseppet, de nekem a pé-t segítette elő. Szóval 15. napomon volt ovum tőle. Utána már nem iszom. Mielőtt nem ittam a 19-20-ik napomon volt ovu. Szóval nekem így segített. Viszont a Gynevac injekció teljesen megszüntette ezeket a gyulladásos és fertőzéses dolgokat, pedig eddig csak egy injekciót kaptam. A kúra 5 ampullából áll, a párodnak is meg kall kapnia ezt a kúrát. Ez csak így hatásos.

2009. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze kezeltetem magam. 3 hete vette le a mintát a doki és többféle kórokozóra is megnézik. Kb. egy hét múlva lesz eredmény. Gomba miatt sokszor voltam már kezelve, sokféle gyógyszert, kúpot, krémet kaptam, de igazán egyik sem segített. Szinte havonta megyek ezzel a problémával orvoshoz. Kimutatták januárban nálam az ureaplasma urealitycumot (ez egy bakteriális fertőzés), kaptam rá gyógyszereket és a Gynevac vakcinát is megkaptam. A férjemet is megnézték neki minden eredménye negatív lett, ezért ő nem kapott szurit. Márciustól-augusztusig jó is volt, de most megint van valami. A gomba elleni gyógyszertől (Mycosist Gyno) csak időlegesen múlik el. Azért gondoltam, hogy lehet megint bakteriális, mert akkor is így volt, hogy a doki mindig gomba miatt kezelt és nem múlt el. Az még az érdekes, hogy mindig akkor jelentkezik, amikor elkezdek menstruálni. Ez a kellemetlenségek mellet még bosszantó is, mert babán dolgozunk/dolgoznánk. Erről a cseppről pedig kikérem az orvosom véleményét is. Mégegyszer köszönöm, hogy írtatok.
2009. nov. 11. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

És az emlékeztető injekciókat is megkaptad a Gynevacból, mert fél évente kell ismételni, ha nem múlik el...

Mensinél tampont használsz? Nem lehet, hogy nem barod, mert irritálja a nyálkahártyád?

2009. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

bocsi :) bírod!

Egyébként attól, hogy a párodnak akkor épp negatív lett, az nem azt jelenti, hogy nincs baja. Én neki is beadatnám...főleg azért,mert Neked visszatérő, olyan mintha ide-oda adnátok egymásnak...

2009. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szeptemberben telt le a fél év, de még nem kaptam emlékeztető oltást. Ezt én is így gondoltam, hogy a páromnak is kellett volna kapnia, de a doki azt mondta, hogy nem kell. Amúgy most akarom felíratni a kúrát, mert nem múlik ez a nyavalya.
2009. nov. 12. 18:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem használok tampont, mert azt se bírja a szervezetem. De a betét is nagyon irritál, pedig már olyat vettem ami pamut fedőrétegű.
2009. nov. 12. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:

értem! kívánom Neked a legjobbakat és ne hagyd magad, hogy lebeszéljen az orvos, adasd be a párodnak is és magadnak is a szurit!

Ha tudok valamiben segíteni, akkor írj bátran!

2009. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Örülök, hogy vannak még ilyen segítőkész emberek.
2009. nov. 13. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!