Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Mi lehet az ok?

Lányok/Nők! Mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
A 14. születésnapom előtt kb egy héttel jött meg májusban.(Most is 14 éves vagyok). És ugye a menstruáció eleje az időpontok ingadozása de ez egy kicsit furcsa, hogy májusban jött meg és a következő augusztusban volt. Augusztus után meg decemberben. És most várom a következőt. Olvastam okokat hogy mitől lehet, például ciszta meg nem tudom pajzsmirigy is volt meg nem tudom, hogy még mi. És elolvastam a tüneteket és egyik sem igaz: nem görcsöl úgy hogy majd kiugrik a szemem semmi más nincs ami fura lenne csak az ,hogy 4-5 havonta jön meg. Keresgéltem tovább is és a vashiánynál lyukadtam ki, mert már voltak olyan tüneteim ami erre utal. Például nem herpesz,bem olyan durva csak ahhoz hasonló seb keletkezett/ keletkezik a szám szélén. Vagy az egészségtelen táplálkozás mert hát sajnos vannak olyanjaim például higy nem eszek rendes kaját hanem helyette valami marhaságot NÉHA! vagy nem eszek rendesen. Tehát nem tudom ebből ki fogok gyógyulni, és rendbe fogok álni? Köszönöm előre is a válaszokat!
2018. márc. 6. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

vagy elkéne menni nőgyógyaszhoz vagy probáld ki a Premens gyógyszer de ez csakis gyógynővény alapú segiti a peteérést és a rendszertelen ciklust is helyreállitja

2hónapig szedd mirelesz eredménye

de ha ez se válik be akkor doki

szedhetsz vasat is van pezsgőtablettába

fáradékony alszékony nem vagy? mert ez a vashiány tűnete

2018. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincsen, ezzek nem kell orvoshoz menni. Nincs egy éve, hogy először megjött. Nem csoda, hogy nem pontos. Majd ha 2-3 év után is ilyen rendszertelen, akkor kell orvoshoz menni.
2018. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a második írta, az elején még rendszertelen és ez normális. Lassan indul be a rendszer.
2018. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, egy 14 éves KISLÁNYNAK ne ajánlgass már hormont a teljesen NORMÁLIS ciklusára!
2018. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális? Nem igazán vagyok fáradékony. És szedek vastablettát meg b vitamint.
2018. márc. 6. 17:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 6. 17:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert már tisztára megrémültem az anyukámmal. Mert a testvéreimnek semmi gond sem volt ezzel csak nálam van. De hát én más generáció vagyok. Meg a háziorvosunkat is megkérdeztük régebben és azt mondta hogy teljesen normális. Meg tegnap gondolom ha rákos vagy nem tudom Milyen lennék akkor a tüneteit észre venném.
2018. márc. 6. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Senkinek sem lesz rögtön pontos a cikusa. Legalábbis az nagyon ritka.
2018. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszönöm nagyon a válaszokat
2018. márc. 6. 17:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a rákosos kiírásomat nagyon elrontottam ezért még egyszer leírom:D : tehát ha rákos lennék akkor megérezném a tüneteit vagy ha bármilyen betegségem lenne. (BOCSÁNAT A FÉLRE ÍRÁSOMÉRT)
2018. márc. 6. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!