Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, van valakinek...

Lányok, nők, van valakinek hasonló problémaja a kisajkaival?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy az egyik kisajkam nagyobb, mint a másik. Az még egy dolog, hogy esztétikai szempontból nem épp a legszebb, de sajnos a nagyobbik az egy picit "kilóg", aminek köszönthetően folyton nagyajkak között van. Ez sem lenne önamagában probléma, de mivel ha azokat leborotválom, akkor kb egy napig sima és nincs semmi baj, viszont amint elkezd nőni a szőr, rettentően szúr és fáj, és ha hosszabban meghagyom, akkor sem lesz jobb. Ráadásul a bugyi is dörzsöl:(

Már egy pár éve ilyen, és egyszerűen nem tudom, mit csináljak vele, mert szőrnyen kellemetlen, hogy napközben kéne "igazagatni", télen meg végképp; nagykabátban és két nadrágban egy kínszenvedés beérni az iskolába.

(16l, ha ez estleg számít)



2018. febr. 18. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl szűk és nem pamut bugyikat hordasz, ezért zavar ennyi minden?
2018. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikáztasd (persze csak akkor, ha nem zavar, hogy a műtét után minden egyes pisilés rémálom lesz egy csomó ideig - ahogy olvasgattam anno a plasztikán átesettek bejegyzéseit).
2018. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én még nem figyeltem meg a sajátomat.
2018. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A borotválkozás ilyen. Mindenkinek szúr, amikor kinő. De évek múlva már fel sem fog tűnni, megszokod.

A többi szerintem is a túl szűk és kényelmetlen ruhadarabok miatt van. Pl. két nadrág eleve kényelmetlen! Nem a kisajkaid miatt.

Egyébként meg a legtöbb nőnek a kisajkai nagyobbak. De persze most valahonnan elindult ez az őrület, hogy kisebbnek kell lenni és mehet a plasztikáztatás már azon a részen is.

2018. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha enni idősen nem akarod/nem tudod megműtettni (mert ezt a fajta problémát leghatásosabban egy kis beavatkozás szűnetetné meg) javaslom az intimgyantát. Sokkal lassabban és puhább szőr nő vissza utána, talán kevésbé zavar. Ahogy a többiek is írták, lehet túl szoros bugyit használsz, de ez szerintem annyira nem mérvadó, mert ez attól is függ ki miben érzi komfortosan magát. Sajnos végleges megoldás a műtét...
2018. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a bugyi miatt van, mert abból akármilyet veszek, ez nem változik.

Két nadrág tényleg kényelmetlen, de rettentően fázós vagyok (ezt csak ugye pédának hoztam így még rosszabb)

Tudom, hogy borotválás után szúr, de ha meghagyom akkor is. Szóval ez mindenhogy rossz...

Plasztikáztatni nem igazán szeretnék, mivel ki tudja hogy sülne el, az meg kell a francnak, hogy estleg utána járni se tudjak, úgy elrontsák. Meg pénzem sincs rá, de ha lenne se szívesen válsztanám ezt az utat.

Azért köszönöm a válaszokat:)

2018. febr. 18. 16:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már a gyantát, de elég erős a szőröm, és akár valami márkásat használtam, akár itthon készítetten cukorgyantát, nem szedte ki rendesen. De lehet majd bejelentkezek akkor kozmetikushoz.
2018. febr. 18. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Emiatt ne aggódj, a legtöbb nőnek nem egyformák a kisajkai, és az is gyakori, hogy kilógnak. Nincs ezzel semmi baj.

Ha annyira érzékeny, és túl szoros bugyi/nadrág kizárva, akkor viszont lehet, hogy be van gyulladva... ez esetben orvoshoz kell fordulni.

2018. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Hohó, akik itt azt gondolják, hogy nem a kisajkak, hanem a ruhadarabok miatt kellemetlen, akkor ők nem tudják, milyen ilyen “nagy kisajkakkal” élni.


Nekem konkrétan olyan volt, hogy mindegy milyen bugyit vettem fel, mindig félrecsúszott, nyáron a combomhoz ragadr, mint a fiúknak a heréjük. Igaz a partnereim legalább szexinek találták, de én megműtettem. Azóta minden problémám elmúlt.

2018. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!