Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcosok segitenetek?

Pcosok segitenetek?

Figyelt kérdés

Pcos vagyok babat szerernenk a parommal

Azendokrinologus azt mondta hogy uh val nezni kene peteerest de a nogyogyasz meg azt hogy azt csak meddosegi kozpontban neznek

Menstruaciom nagyon ritka igy valoszinu peteeres sincs gyogyszert semmit nem kaptam ami segitene a menstruacioban d vitamin es magneziumon kivul semmit nem ir az endokrinologus

Budapesten lakok valami mas orvos vagy barmi aki foglalkozik is velem es nem ide oda lokdos?


2018. márc. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesten élsz, akkor bátran ajánlom Vojcek László professzor urat az Irgalmasrendi kórházban. A honlapon van telefonszám, így tudsz időpontot kérni, én hamar kaptam. Megéri elmenni, nagyon lelkiismeretes, kedves doki.
2018. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Pcos+ IR van nekem, 3 havonta menstruálok, a baba egy "óvatlan" pillanatban összejött. Tudom közhely, de ne stresszelj rá :) Sok sikert és mielőbbi babázást :)
2018. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elozo mensim tavaly majusban volt most gondolt egyet a szervezetem es februarban megjott hat kivancsi leszwk hogy mi lesz ez utan

Az befojasokhatja hogy ejszaka dolgozom 14oraban es nappal alszom ?

2018. márc. 7. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A bioritmus is bekavarhat, igen.
2018. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!