Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOSOK! Kinek hányadik inszem...

PCOSOK! Kinek hányadik inszem volt sikeres?

Figyelt kérdés
Most fogunk menni az elso inszemre.1,5 eve nem jon a baba.Minden rendbe van velem es a ferjemmel kiveve hogy (enyhe)pcos vagyok.

2014. febr. 25. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
És a pcos-re mióta tartod a 3as kezelést, beálltak már a hormonjaid és az inzulinod?
2014. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én csak IR-es vagyok, cisztám sosem volt. Két inszem, egy lombik, nem sikerültek. (akkor még nem tudtam a betegségemről).

Utána 3-as kezelés 3.-ik hónapjában spontán baba volt.

2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Doki azt mondat hogy nem kell orvossag es dietazni is cak mertekkel mert igy is vekony vagyok.Apro cisztaim vannak ezen kivul semmi mellekhatasom nincs.A hormon vizsgalatom dokim szerint nagyon jo csak a progreszteron szintem alacsony.arra szedek duphastont.

Tartom azert a dietat is csak teljes kiorlesu dolgokat eszem es cukot szinte soha neha vasarnap.igy is mar fogytam 3kilot most vagyok 53kg.

2014. febr. 26. 08:13
 4/7 A kérdező kommentje:
menzeszem is 60napra jart meg most hogy szedem a duphastont megjon 24napra.Mivel Szlovakiaban elek itt nem vizsgaljak az inzulinrezisztenciat.Doki annyit mondott hogy Gyorbe vizsgaljak erdemes volna megnezetni?
2014. febr. 26. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kéne nézetned. Attól, hogy vékony vagy, épp, hogy mégszigorúbb diéta kéne. A vékony pcos-ok sokkal nehezebben javulnak. Az, hogy a duphastontól megjön, semmit nem jelent. Így ne vágj bele inszembe mert semmi értelme. Szerintem Bp-re menj a Mensmentisbe, ott fognak segíteni neked.
2014. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok és IR-es. És sajnos igaz, hogy aki vékony, az lassabban javul. Fontos tudni, hogy pl. banánt, szőlőt sem lehet enni, vagy csak mértékkel. A gyümölcsökkel általában is nagyon vigyázni kell, mert gyors felszívódású CH-t tartalmaznak. Nem mindegy, hogy lassú-gyors felszívódású szénhidrátok napon belüli bevitele hogyan oszlik meg. Soványaknak amúgy általában napi 180-220-as szénhidrát diétát szoktak javasolni, emellett fogyás nem jellemző.
2014. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Nem is gondoltam volna,hogy a vekonyabb pcosoknak nehezebb a ,,gyogyulas,, .Akkro elmegyek minnel hamarabb megnezetni az inzulinrezisztenciat.
2014. febr. 27. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!