Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcosok! Kinek hogy derült ki...

Pcosok! Kinek hogy derült ki ez a ptobléma? Prolaktin szintből? Mennyi volt? Aki bromocropint kapott, volt mellékhatás?

Figyelt kérdés
Pcos hajlamom van! Most megyek IR re! Vannak cisztàim és peteérésem is! Nagyon kivagyok a bogyotol, pedig este veszem be.

#PCOS #bromocroptin
2016. máj. 25. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mikor elhatároztuk a párommal, hogy babát szeretnénk akkor megkértem a dokimat, hogy nézzen meg mindent, hogy rendben van-e, az ultrahangon tökéletesen látszott, hogy a bal oldali petefészkem tele van cisztákkal viszont a másik tökéletesen működik. Vérvétel meg ilyenek nem voltak. Viszont azzal az egyel is simán teherbe estem :)
2016. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jött össze a baba, elmentem orvoshoz. Látszott a petefészkeken, aztán az inzulinszintet is megnézték. Ki is derült rögtön.
2016. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első! Gratula a babàhoz:) Prolaktin szintet akkor nem is néztek neked?

Kedves màsodik! Milyen gyogyszert kaptàl IR re? Mennyi idő volt mire elmultak a cisztàk? Lett màr baba?


Nàlunk itt Mizsén nem szoktak 3. IR t csinâlni. Csak 0 és 120 percest:( igy nem lehet làtni, hogy ez e a probléma. Kicsi az eltérésem, de most megyek a 60 p vizsgàlatra. Nekem a prolaktinom 1400, ebből derült ki, hogy gond van. Utàna uh és sajnos mind a kettő petefészkem cisztàs :( igy most megint stop a baba ügyben :( rem hamar helyre jövök és lehet probàlkozni. 4 éve szeretnénk babot!

2016. máj. 26. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszönöm :) és nem volt az UHn kívül semmilyen vizsgálat, azt mondta a doki, hogy ez olyan egyértelmű, hogy fölösleges (én is furcsáltam, hogy nem néz semmi mást, de ő biztos jobban tudja 😃)
2016. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Inofolicot kaptam, mert a metformintól nagyon nem voltam jól. Nekem megcsinálták a petefészek drillinget, mivel elmúltam 35, és nem tudtam sokat várni a babára. Ezt a gyógyszert szedtem végig, semmi gond nem volt terhesség alatt. Azóta 18 hónapos a kislányom, egyelőre még nem jöttek vissza a ciszták. Tartom a diétát meg az mozgást.
2016. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Ma voltam dokinál, a méhnyàlka megvan vastagodva,szépen felépült,és peteérésem is volt ebben a hoban. Mondta, ha a napokban nem jönne meg a menzesz akkor teszteljek. Egyébként rendesen megvan mindig, napra pontosan. Haza értem, volt itthon tesztem igy csinàltam. Erre halvànyan pozi, utàna csinàltam még egyet és az is. Hihetetlen! Még nem merek örülni, félek! Nehogy baj legyen. Volt màr vetêlésem, màs gond miatt. Ezt màr rendeztük. Csak most ez a magas prolaktinom idegesit. Lehet a gyogyszer segitett.

2016. máj. 27. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!