Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat az egyik mellem?

Mitol fajhat az egyik mellem?

Figyelt kérdés
Nos az utobbi egy ket napban ereztem hogy faj de nem folyamatosan hanem tegnap este meg tegnapnap elott ejjel ebredtem fel hogy igy zsibbad, szur meg mintha egne de csak a jobb. Ma viszont nap kozben is egyszer ketszer igy bele nyilalt vagy beszurt, eleg frusztarlo erzes es az meg frusztralobb, hogy vajon mitol van. Meg fontos megemlitenem, hogy augusztusban voltam nogyogyasznal mert akkor kisebb csomot ereztem benne es fajt is de akkor masmilyen fajdalmat ereztem. Akkor azt mondtak semmi nincs csak a tejcsatornak ilyenek. 18 eves vagyok. Legyszi valami ertelems valaszt!!

2018. márc. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

menj vissza orvoshoz

és nekem menzesz előtt szokott fájni és én meleg vizbe fekszek hassal bele pàr percig az enyhitj ha esetleg nincs kádad akkor melegvkzes borogatast érdemes kiprobálni de mindenképp visshamennek a helyedbe ah orvoshoz

2018. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A körzetistől kérj ultrahang vizsgálatot. Nekem is fájt stb...Most műtétre várok.
2018. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó, kifejtenéd bővebben? Nekem is fájdogál hol jobban, hol kevésbé, ciklustól függetlenül és fogalmam sincs, hogy milyen orvoshoz forduljak vele. Neked mit állapítottak meg?
2018. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!