Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valamilyen betegség lehet?...

Ez valamilyen betegség lehet? Volt már valakinek hasonló? Hogy lehet leküzdeni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval nagyon gáz, tudom...

Az a helyzet, hogy a pisilést van, hogy nagyon nem tudom visszatartani, és többször is bemegy... És nem tudok vele mit csinálni. Persze tartom, de sokszor nem segít.


Ez mitől lehet? Valaki volt hasonló helyzetben?:( Mit lehet csinálni azon kívül, hogy mindig hordok betétet?

Valami torna van esetleg, ami a megfelelő izmot fejleszti?


Nőgyógyászhoz csak a legeslegvégső esetben szeretnék menni.


Köszönöm mindenkinek, aki segít!

És tudom hogy nagyon gáz helyzet, de nekem is az, szóval lécci csak minimálisan röhögjetek ki!


16/L


2017. márc. 27. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkontinencia, hólyagsüllyedés, stb. Mindenképpen meg kellene nézetned, mert aszrint lehet orvosolni.

Urológushoz is mehetsz ezzel a problémával.

2017. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Kegel gyakorlatokat vagy a Kriston tornát csinálhatod otthon. A hüvely izmainak erősítése mellett erre is tökéletesek. Az a lényeg, hogy először pisilés közben próbáld meg visszatartani a pisit. Tehát pisilsz pár cseppet, visszatartod. Megint pisilsz egy keveset, megint vissza. Ez fejleszti az izmaidat. Emellett pisilés helyett csinálhatod bármikor. Főzés közben, buszon, suliban. Csak annyi, hogy 5 másodpercre összeszorítod az izmaidat lent, majd 5 másodpercre elereszted. Így erősödni fogsz. Persze szerintem érdemes lenne kikérni orvos véleményét is, de unokatestvéremnek is volt ilyen baja 12-14 éves kora körül, mára elmúlt.
2017. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kettes, neked különösen is, hogy konkrét gyakorlatot írtál, először ezt fogom tenni, ha meg nem megy, akkor nőgyógyász.

2017. márc. 28. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!