Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok tampont...

Miért nem tudok tampont használni? 17/L

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálkozok vele, ha fel is megy valamennyire akkor is fáj. Múltkor direkt aktus után próbáltam, de akkor is azt hittem hogy meghalok a fájdalomtól. (O.B. mini). És nem a mensi első napjain próbálkozok, de hiába. Szét tett lábakkal kell közlekednem annyira rossz, leülni meg lehetetlenség.

2018. márc. 10. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Elég nedves vagy mikor felteszed? Ha ez a gond akkor izgasd fel magad előtte és benedvesedsz. Én is így szoktam,szűz vagyok 14L:)
2018. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zoli780806 ***** válasza:
49%
Én ugyan férfi vagyok, lehet csak sötétben tapogatózom, de a celofánt leszedted róla?
2018. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Több probléma is lehet.

- nem teszed elég mélyre

- kevés a vér, és nem csúszik

- túl merev vagy, nem tudsz ellazulni

2018. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg nincs elégge fenn a tampon. Ha rendesen felteszzd, akkor a hüvelybemeneten (a zároízmon) belül van a madzagos vége, és nem lehet érezni.

Feltehetöleg rossz irányba akarod betenni, nem egyenesen, hanem kicsit hátrafelé kell irányítani, mert különben a méhszájnál megakad, azt hiszed, nem megy tovább, a vége meg még nincs eléggé benn.

2018. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gáz, de ez nekem sem megy. Sokszor próbálkoztam vele, de meguntam úgyhogy már feladtam :D Én nem tudok ellazulni bármennyire is próbálkozok, és nem tudom elég mélyre feldugni, tuti nálad is ez van.
2018. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja használni. Ha kellemetlenséget okoz, ne használd.
2018. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek megy fel szűzen, én 23 éves koromig nem tudtam használni.


Hiába toltam fel, fájt, kényelmetlen volt, aztán egyszer jól felment, akkor meg kiszedéskor voltak gondok... hagytam a fenébe, inkább.

2018. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Mi a fenéért pontoztatok le? Mi rosszat írtam? Első vagyok...
2018. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gáz amit írtál szerintem.
2018. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!