Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erre van valami megoldás?

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
4 hete kb. Egy nagy barna folt volt a bugyimon, de azóta semmi. Ez mit jelent? Vagy valami bajom lehet? Anyukámnak nem szóltam, mert nem is érdekli (Nem jött még meg) esetleg ha mensi, akkor előrébb lehet hozni? Két hét múlva osztálykirándulásom lesz, és nem szeretném ha ott váratlanul megjönne, szóval inkább most. ( tudom, elég buta kérdés ez, de szeretném élvezni azt az egy hetet) 14/l
2018. márc. 16. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjön,nem tudsz vele mit kezdeni.De ha 4 hete folyamatosan van egy kis vérzés,akkor az is lehet,hogy még előbb túl leszel rajta.Mármint úgy értem,hogy lesz majd nagyobb mennyiségű vérzésed is.

Betét mindig legyen kéznél nálad,meg intim törlő és nem ártana tisztasági betétet használnod.

2018. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
4 hete jött meg az első menstruációd. Nem tudod befolyásolni, mikor jön még legközelebb. Talán csak fél év múlva. Betét mindig legyen nálad, hogy ne érjen váratlanul.
2018. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!