Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor / hogyan / hol...

Nektek mikor / hogyan / hol Jött meg az első menzeszetek? 12/L

Figyelt kérdés

Nem akarok furakodni, csak szeretnék hallani pár történetet.

Nekem még nem jött meg, de már jó lenne.



2018. márc. 19. 14:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem napra pontosan egy évvel ezelőtt. Azt hittem áprilisi tréfa. Az ünnep miatt a családi látogatások közepén. Nekem nem fájt semmim, viszont előtte hasmenésem volt 1 napig(mondjuk nemtom hogy kapcsolódik ez hozzá XD). Rohadt szerencsésnek tartom magam amiért csak néha egy kicsit fáj a hasam. 12/l
2018. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem január 6-án anyunál jött meg. Nekem nincs kellemetlen/rossz tapasztalatom, de ki tudja mi lesz később. Én is nagyon vártam mindig, de semmiben nem változik meg az életed. 15/L
2018. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem 11 évesen jött meg,az udvaron. Éppen a barátaimmal beszélgettem, későre járt. így mindenki hazament. Én is így tettem, mikor felértem akkor levetkőztem. Készültem fürdeni, és akkor vettem észre,hogy véres lett a bugyim.

Szerencsére azon szerencsések közé tartozom akiknek nem fáj a menstruáció,így akkor ezért nem vehettem észre. Viszont a nővérem minden egyes alkalommal halni készül,mikor megjön. Kiszámíthatatlan.:) 12/l

2018. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 GreenDay Fangirl válasza:
Nekem november 23-án, de valahogy nem tudtam h az már az, és ezért csak másnap bizonyosodtam meg arról h biza most menstruálok. Egyébként akkor voltam 12,5 most vagyok 13. Ja és a suliban jött meg
2018. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!