Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hogy jött meg az első...

Nektek hogy jött meg az első menzeszetek? Lécci sztorit írjatok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
13 éves voltam és éppen könyvtárban :)! Szerencsére csak kb. 2 percnyire laktunk, gyorsan hazamentem. Elmondtam anyunak, ő adott gyógyszert és betétet. Azt már korábban megbeszéltük, hogyan kell használni. Ja és tett meleg sót a hasamra, kellemes volt. Vacsorára palacsintát kértem és azt kaptam, bár nem az volt aznapra tervezve :)
2012. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam semmi extra...nyár volt otthon voltam 14 éves koromban. Előtte lévő este mikor alvás előtt elmentem wc-re sötétebbet pisiltem akkor már sejtettem hogy valami turpisság van készülőben. Így is lett másnap reggelre vértócsában keltem. Kutya élvezetes dolog volt...gyorsan huzatcsere zuhany ...
2012. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én 12 éves voltam Erdélyben voltam nyaralni a nagymamámmal. egy barátnőm is volt ott akink már megvolt és ő mondta hogy ez az. Mivel a mamámnak nem akartam mondani hogy vegyünk betétet ezért WC papírt használtam. aznap pont fehér nadrágot húztam... sajnos... átáztam a nadrágomon volt egy pici piros pötty szerencsére már akkor amikor haza értem. 15/L
2012. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem 13 évesen jött meg a nyaralás kellősközepén... Nem volt valami nagy élmény, reggel kimentem pisilni és zutty ott volt :/ott néztem egy hétig ahogy a többiek lubickolnak én meg a parton ülök, aztán a 7.nap este elmult de hát nem másnap indultunk haza?!? :/ a 10 napbol 7et végigszenvedzem... Csudi joo volt :/
2012. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült egy reggelre összevéreznem a lepedőmet, 12 évesen, A sztori az a dologban, hogy az ikertesóm megsértődött rám, amiért előbb jött meg. Aztán 4 nap múlva megváltozott a véleménye... :-D

20/L

2012. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(barátnőm) 12 évesen a suliban egyszercsak nagyon elkezdett fájni a hasa. az osztályfőnök hazaküldte, délután pedig megkérdeztem hogy hogy van és azt mondta hogy jobban már, de megjött.

másnap a suliban az osztályfőnök (nő) megkérdezte hogy "az volt?" és a barátnőm mondta hogy 'igen'

cuki volt a tanárnő:)

2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azthiszem 12 voltam semmi bajom nem volt aznap mikor hazamentem kicsit fáradt voltam és egyedül voltam otthon. aztán ahogy mentem a wcre láttam a bugyimban egy kis foltot.. én eléggé beszartam, tudtam h az az nem is az agyam félt csak úgy általában véve kétségbe estem.. a bugyimat kicseréltem de betétet nem mertem berakni egyedül, pedig tudtam hol van mert idősebb nővérem van és néha szóba esett én meg hallottam.. annyira hatott rám h ledőltem aludni és mikor anya hazajött csak memutattam a bugyimat.. ő meg mondta h tegyek be és ennyi :) semmi extra nem nagy dolog a 2.- 3. alkalommal már megszoktam :)
2012. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!