Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem szoptattak, mikor...

Akik nem szoptattak, mikor jött meg az első menzeszetek?

Figyelt kérdés

Négy hete szültem, és tegnap óta őrült módon görcsöl a hasam, és olyan vérzésem van, szinte el sem hiszem, hogy ez mind belőlem jön. Szinte olyan, mint a szülés utáni első két napban.

Normális ez, vagy van valami probléma?



2015. aug. 19. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 8 hétre jött meg. De olyan volt, mint szülés előtt.

Hát... szerintem ha ennyire durván vérzel, akkor inkább nézesd meg magad! Nem tudom milyen az "őrölt módra", meg az "el sem hiszem" vérzés, de ha tényleg ennyire durva, akkor menj el inkább dokihoz, bár vsz semmi baj nincs,mert szülés után az első mensi lehet nagyon erős, de ha úgy érzed, nem normális, akkor a biztonság kedvéért lásson orvos. Szerintem.

2015. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónappal azután, hogy elment a tejem teljesen.


Szerintem 4. héten még normális, húzódik össze a méh és visszaerősödhet a vérzés is 6-8 héten belül. Engem a védőnő legalábbis erre előre felkészített.

Ne legyél lázas mellé, vagy más egyéb tünet.

2015. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.:) Lázas nem vagyok, meg a hasamon kívül semmim nem fáj. Azért remélem hamar elmúlik, mert elég ijesztő, hogy kb a második hét óta csak fehér folyásom volt, most meg újra, ráadásul ilyen nagy mennyiségben.
2015. aug. 19. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!