Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a pattanásaimmal?

Mit tegyek a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elég sok a pattanásom, illetve a miteszerem, főleg a T zóna környékén, illetve a homlokomon. Az tudni kell, hogy nem fogyasztok alkoholt, magvakat, illetve nem dohányzom, nem étkezem zsírosan, legalább egy hónapja abba hagytam a csokoládé, illetve a chips evést.

Sajnos kozmetikumokat nem használhatok, mert allergiás vagyok pár összetevőjükre, így az ezzel való kezelés kilőve..

Viszont azt észrevettem, hogy amikor menstruálok, sokkal több pattanásom lesz, illetve ilyenkor a mell-nyak területen is megjelenik egy pár db :(



2018. márc. 19. 20:20
 1/5 anonim válasza:
71%
Ki kell nyomni
2018. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok, hogyan tüntessem el a pattanásaimat, vagy mit tehetnék annak érdekében, hogy csökkenjen a pattanásaim száma?
2018. márc. 19. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz, ő biztosan tud segíteni. :)
2018. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öregedjél pár évet. Ha nem használhatsz fertőtlenítő arctonikot meg nem is táplálkozol zsírosan, akkor ki kell bekkelni. Már ha kamasz vagy. Ha öregebb vagy, akkor orvos.
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20 éves leszek pár hónap múlva, tehát a kamasz körön már túl estém, remélem majd egy orvos tud segíteni :)
2018. márc. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!